Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 év után visszajött mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után visszajött mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve szakított velem az akkori barátom és kb másfél év kellett hozzá,hogy túllegyek rajta,de most rámírt és újra rosszul érezem magam,hogy nem vagyunk együtt, szeretek vele beszélgetni,de en tudom,hogy újra szerelmes tudnék lenni bele:( mit tegyek szerintetek, hogy semleges maradjon számomra?

2021. jan. 31. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beszélgetni vele...
2021. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Az ex nem véletlen ex...

Eszem ágába nem lenne egyikkel sem újra beszélgetni sem...

2021. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
96%
Asszem egy letiltás lenne az evidens lépés.
2021. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Én is letiltanám. Nem zaklat fel többet legalább. Úgyis csak azért vett elő, mert nincs másik, a vége meg ugyanez lesz, hogy kidob.
2021. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hanyagold, ha két éve szakított veled, mért most bukkant fel ?

Valószínűleg azért keresett meg mert épp nincs más.

Ha ismét beleszeretsz lehet hogy csak fájdalmat okozna neked, hiszen mondtad hogy 1,5 év kellett hozzá hogy elfelejtsd.

2021. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélgess vele. Vége van. Ne alázkodj meg, ha annyira akart volna téged nem enged el!
2021. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 paradicsom31 ***** válasza:
Ne beszélj vele, tiltás. Foglalkozz mással, kár volt ebbe verned magad. Így lehet szarabb lesz.
2021. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítás után max 2 héten belül rádír hogy szeret akkor én megbocsájtanék neki.

De ennyi idő után ez felejtős!

Én biztos kiadnám az útját, ne keressen többet!

Sajnos akkor van ilyen szitu ha nem jött be neki a társkeresés pontosan a kiszemelt személy és egyedül maradt, ezért menne vissza a régi stabil kapcsolathoz.

2021. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!