Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő alatt teszitek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt teszitek túl magatokat átlagosan egy olyan kapcsolaton ami?

Figyelt kérdés

- 6 hónapig

- 1 évig tartott


A esetben: kapcsolat volt találkozgattatok, de nem éltetek együtt

B esetben: tegyük fel, hogy hamar (1-2 hónap) alatt összeköltöztetek és együtt is éltetek a szakítás napjáig?



2021. febr. 1. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen emberfuggo és szakítás függő, hogy történt az és miért. Nekem volt egy közel 1 éves kapcsolatom, nem éltünk együtt, de gyakorlatilag majdnem minden napot együtt töltöttünk és együtt aludtunk. Természetesen ő szakított velem, így iszonyatosan fajt és szinten közel 1 évig tartott kihevernem.
2021. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az eltöltött idő számít, hanem a végkifejlet. Ha pl én mondom, hogy ebből elég, akkor nagyon gyorsan. Ha a másik, akkor kérdés hogy én mennyire vagyok benne.
2021. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akivel ilyen kevés azt gyorsan elfelejtettem...
2021. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy a másik fél szakít.
2021. febr. 1. 10:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehezbb úgy feldolgozni, hogy veled szakítanak. Tök mindegy, mennyi idő után.

Ha fel is dolgozod, az egódnak ez még sokáig tud fájni, hogy nem voltál "elég jó" a másiknak.

2021. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
elmondanám, hogy a 2 hónapig tartó heves érzelmekkel teli kapcsolaton nehezebben tettem túl magamat, mint a 18 évig tartó házasságom utáni váláson...
2021. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Ott is attól függ: én ha lehet azt csinálom, hogy kirúgatom magam, ha nem akarok a másikkal lenni. Nem azért, hogy lelkifurkát okozzak, hanem azért, mert én nem akarok vele lenni. Ha váratlanul ér a dolog, akkor meg szinte azonnal keresem az újat. Ma már nem okoz nagy törést egy ilyen dolog.
2021. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az idő számít, hanem a körülmények
2021. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Két év, minden esetben. Nem tudom, nekem ennyi volt eddig mindig a továbblépési időm, sajnos. :(
2021. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amennyi ideig tényleg szerelmes voltam.
2021. febr. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!