Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kérik ki a mai fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérik ki a mai fiúk maguknak,ha nem aludhatnak ott a barátnőjüknél? Úgy értem,a szülők nem engedik, a lány meg szeretné.Nekem még a mostani párom is csak úgy aludhat itt,hogy engedélyt kell kérnie hozzá.Ő 36,én meg 27 .Szerintem ez gyerekes..

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy nálunk ez vitatéma, más családban meg természetes,hogy megengedik,hogy az udvarló ott aludjon, főleg ha már legalább 6-7 hónapja együtt járnak..
2021. febr. 5. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Jah sajnos nekem se engedik a szüleim hogy itt aludjon a srác. 22 vagyok. Régi módi gondolkodásuk van még.. És falun lakunk.

Szerintem is nagyon igazsagtalan

2021. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Kitől kell engedélyt kérnie? A saját vagy a te szüleidtől?
2021. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az én szüleimtől.

Ugyan ez nálunk is,első, mint amit te írtál. De az az érdekes, hogy a párom nem reklamál,hogy itt aludhasson, viszont engem rohadtuk zavar, hogy ennyit nem engednek meg neki, amikor majd 150 km-ről járkál fel hozzám, két hetente 1 alkalommal.

2021. febr. 5. 14:34
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Ilyenkor miért nem megy a sírás, hogy a férfiak mamahotelosok? :O Nőknél láthatóan oké és természetes a dolog...


Miért nem alszol te nála?

2021. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok a beteg anyukája terhére lenni.
2021. febr. 5. 14:39
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Hát, őszintén, ha 50-60 éves lennék (gondolom, a szüleid ilyen korúak), én sem örülnék, ha egy idegen 35 éves pasit kellene kerülgetnem. Szerintem ennyi idősen már illett volna elköltözni, vagy ha a pasidnak van saját albérlete/lakása, akkor neked kéne menned.
2021. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Neki ott az édesapja része abban a házban, ahol él az anyukájával. Minek venne másikat? Közös megbeszélés alapján, nem megyek le hozzájuk egyenlőre,majd ha már abszolút összeakarunk költözni.
2021. febr. 5. 14:44
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért kell mindig, minden helyzetben lelépni otthonról? Ezt sem értem, milyen mánia ez..de mindegy.
2021. febr. 5. 14:45
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Oké, nem lépsz le, legyen így, nincs ezzel semmi baj, viszont akkor a szüleid diktálnak, és ők mondják meg, ott aludhat-e a párod. Joguk van így dönteni. És amúgy sem hárítható rájuk, hogy mindig ők viseljék el a párod, amikor te nem mész. Nekik a párod egy idegen felnőtt ember, nem a férjed, nem is valaki, akit egy ideje ismernek.
2021. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
27 évesen mit keresel még otthon?
2021. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!