Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándékot adjak egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adjak egy 25 éves férfinak 3. évfordulóra?

Figyelt kérdés

Egyébként mindig ötletes és hasznos ajándékokat sikerül neki beszereznem, tudni szoktam mire van szüksége stb, de ilyen alkalomra úgy gondolom nem a megfelelő ajándék egy olyan, amit mondjuk szülinapra adnék. Valami olyan való ide szerintem, ami kapcsolódik hozzánk, a kapcsolatunkhoz a 3 együtt töltött évhez.


Első évfordulóra üzeneteket írtam neki, és csupa olyan dolgokat, aprosagokat amiket szeret és használ, mindezt aranyosan körítve. Második évfordulón programoztunk, de ez most sajnos nem játszik a pandémia miatt,szóval most mindenképp valamilyen tárgyban gondolkodom ami maradandó számomra a 3-as szám olyan "kerek".


Ötletek? Minek örülhet egy férfi, amire mégis igazak a fentiek? Gondoltam valami bőrszerű karkötőre, amibe gravíroztatok, de ötletem sincsen, milyen szöveg legyen...



2021. febr. 6. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

"Minek örülhet egy férfi"


Nem egy random férfinak veszel, hanem a saját párodnak. Ehhez ne kelljen más ismeretlenek segítsége.

2021. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Épp ez a lényeg... Ez nem szülinapi ajándék, én ismerem a párom, de olyab ötleteket várok ami pont évfordulóra való.
2021. febr. 6. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Egy 20 éves nőt.
2021. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már megkapta.
2021. febr. 6. 15:25
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Egy pasinak a legfontosabb hogy kaja és szex legyen minden mennyiségben
2021. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

#5 Ez igy van, en sem vagynek mindenfele ertelmetlen ajandekra.


Kerdezo: Inkabb csomagold be magad, es add oda magad a parodnak, ha van vmi perverz vagya amit eddig nem tudott kielni veled, akkor ez egy remek lehetoseg megprobalni.

2021. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A szex mióta ajándék? És a kaja? Ezek mindennapos dolgok, nem gondolom ajándéknak.
2021. febr. 6. 15:40
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

3 éve vele vagy, és annyira nem ismered, hogy minek örülne?


Bizonyára mi vad idegenek jobb személyes ajándékot fogunk tudni mondani

2021. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

"A szex mióta ajándék? És a kaja? Ezek mindennapos dolgok, nem gondolom ajándéknak."


Semennyire. De amennyi eszed van, tőled másra úgyse nagyon számíthat.

2021. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindent ki tud élni velem, tényleg, sosem értettem amikor szex az ajándék :D mintha amúgy nem lenne.


Leírtam, ismerem a párom, de nem egy pólót meg snassz ajándékot akarok neki adni, hanem olyat aminek talán köze van a kapcsolathoz. Ilyen téren hogy ismerném a páromat, amikor az összes évfordulós ajit odaadhatja bármelyik pár egyik tagja a másiknak, csak éppen saját magukra formálva. Ettől lesz egyedi, nem maga az ajándékötlet. Ilyeneket várnék, amúgy meg egyik véglet az hogy nem ismerem a párom, a másik meg az hogy a szex. Na az aztán nagyon különleges ajándék, ehhez tényleg ismernem kell a saját párom,hisz más ilyet nem adhat.

2021. febr. 6. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!