Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor valakivel elkezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valakivel elkezdtek ismerkedni, ti is elszoktátok egyből képzelni, hogy milyen lehet az illetővel összeházasodni, gyereket vállalni? 26N

Figyelt kérdés

Feltéve ugye ha komoly párkapcsolatot kerestek.

Nálam mindig jön ez a gondolat, hogy milyen lehet majd az illető a férjemként, a gyerekem apjaként...



2021. febr. 10. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Sosem voltak ilyen gondolataim.

32 N

2021. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Én ha beszélek egy nővel, aki tetszik, azt szoktam járatni a fejemben, hogy milyen puncija lehet.
2021. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2021. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Én is ilyen vagyok. Még azon is gondolkodtam, hogy milyen keresztnév illik majd a családnevéhez, ha lesznek gyerekeink. 😂😌

Azóta a férjem, és van három gyerekünk.

2021. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket nem akarok, ezért azt semmiképp, hogy milyen apa lenne, de hogy hosszútávon milyen társ lenne, milyen férj lenne, azt igen, elképzelem. Ha valakivel pár randi után nem tudom elképzelni, hogy hosszútávon jól működhetnénk, akkor befejezem az ismerkedést. Ha akarnék gyereket, akkor azt is próbálnám körvonalazni, milyen lehet apaként.
2021. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre se vágytam soha, szóval ilyesmiről nem fantáziálgatok se az elején, se később :)
2021. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Mi nők már csak ilyenek vagyunk. :)
2021. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hittem a házasságban (szerintem papíron, szerződéssel ingatlant meg kutyát lehet birtokolni), szóval nevezzük együttélésnek :)


Én már az első pár perces ismerkedésnél elképzelem, hogy milyen lenne mellette leélni az életem (saját lakás, mondjuk egy rönkház valami szép kilátásos hegyen, utazgatás, 3-4 gyerek, normális munkahely, mondjuk egy vállalkozás, majd unokák).

Ha valamiért ezt nem tudom elképzelni (a csaj igénytelen, buta, züllött, láncdohányos, stb.) akkor vége az ismerkedésnek :)

30/F

2021. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én bele se akarok kezdeni egy kapcsolatba anélkül, hogy eltudnám képzelni magam vele hosszútávon, együtt élni, családot alapítani.

(Ebből jön hogy nem igazán van/volt sok kapcsolatom, de nem is nagyon zavar)

21/F

2021. febr. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igen.

18/L

2021. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!