Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után éreztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után éreztetek őszinte szerelmet a párotok iránt? Volt olyan, akinek kicsit később jött?

Figyelt kérdés

Mert mi másfél hónapja vagyunk együtt a párommal, rövid ismeretség után elég hamar összejöttünk, de még nem érzek szerelmet iránta. Nem vagyok megijedve, elvégre még most is folyamatosan ismerjük meg egymást és egyre szimpatikusabb, mégis valamiféle megmagyarázhatatlan bűntudatot érzek, hogy ez nem első látásra szerelem, ami közöttünk van és még mindig nem mondtam ki neki, hogy szeretem, mert nekem ehhez idő kell. Mondjuk valószínűleg ő is így van vele.


Nálatok is később jöttek az igazán tiszta, mély, őszinte érzések vagy egyből lángolt már a szerelem?



2021. febr. 10. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja, de ennyi idő után már nem ártana valamit érezni.

Én, ha 1-2 hónapon belül nem lettem szerelmes, akkor tudtam, hogy a későbbiekben se leszek.

2021. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

"Nálatok is később jöttek az igazán tiszta, mély, őszinte érzések vagy egyből lángolt már a szerelem?"

Azért azt ugye tudod, hogy ez a két dolog pont üti egymást? A nagy lángoló szerelem, nem is tiszta nem is mély és legkevésbé őszinte, hanem inkább önző. Helyette a kevésbé szenvedélyes és tüzijátékszerű, de valóban mély és tiszta, önzetlen szeretet amit el lehet érni ha az ember kicsit megismeri a másikat és tudatosan szeretettel fordul felé. Az pedig tényleg rajtad múlik és valójában ettől is függ az hogy boldog hosszú távú kapcsolat lehet e. A szenvedélyes aspektus az jön és megy, folyamatosan hullámzik. Szerintem ha az elején a nagyon intenzív, szerelmi mámoros dolog inkább rosszul szokott elsülni, mert utána néhány hónapra meg a hormonok kiürülnek és nagyot koppan az illető, hogy valaki olyannal van együtt, akit gyakorlatilag nem is ismer, csak a saját érzelmi hipnózisában volt eddig, ahelyett hogy a másikkal is foglalkozott volna.

2021. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk mindkét oldalról megvolt a szimpátia és a vonzalom a kezdetektől, de voltak dolgok, amik zavartak benne, nem tudtam, akarok e kapcsolatot, aztán jött egy komoly beszélgetés, ami mindent elinditott jó irányba. Megismerkedesunk után kicsivel több mint 2 hónapra mondtuk ki, hogy egy pár vagyunk (nekem ehhez kell, hogy szerelmes legyek). De akkor sem mertem azt mondani, s nem éreztem, hogy ő életem szerelme, szerettem, és hagytam, hogy kialakuljanak a dolgok. Úgy alakult, hogy elmelyult a kapcsolat, kB újabb 3 hónap telt el, mire ki is mondtam, hogy szeretem, persze akkor már régóta úgy éreztem. Azt a fajta kötődést pedig, amikor először éreztem úgy, hogy én vele akarok maradni, és boldogan, kétségek nélkül mondanék igent a lanykeresre, azt 10 hónapra a Megismerkedesunk után kezdtem érezni. Valentin-napon lesz 4 éve hogy még ismerkedtünk, azóta a felesége vagyok ♥️
2021. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, mindengyik tanulságos!


#3-as, örülök, hogy végül minden jól végződött. Azt hiszem én is hasonló lelki alkat vagyok, reménykedem az ilyesmi folytatásban.

2021. febr. 10. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem jövök össze csak úgy senkivel, ha nem érzek semmit és nem is ismerem igazán. Hány évesek vagytok? Fura a sorrend... Ennyi erővel bárkivel összeállhatnék és vagy lesz valami, vagy nem.
2021. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De, persze, vannak érzéseim iránta. Nagyon érdekel, rendkívül örülök, mikor találkozunk, nehéz elengednem, figyelünk egymásra és rengeteget nevetünk, de még nyilvánvalóan nincsen meg az a totális fesztelenség, ami egy több hónapos vagy éves kapcsolatot jellemezhet.


Egyébként ó 24 éves, én 22 éves vagyok.

2021. febr. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!