Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elutasítottam egy fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam egy fél éve tartó extrém erős plátói szerelmemtől kapott csókot egy perc után, mert barátnője volt, illetve újra összejöttem. Eszméletlenül fáj. Jól tettem vajon? Csak pótlék lettem volna?

Figyelt kérdés
Rib*nc lennék? Fel lehet dolgozni, hogy ilyen ember vagyok. Nekem csak ő kell. Vagyis az ő boldogsága kell. Ha mellettem, ha nem. Viszont én vergődök. Megéri?
2021. febr. 12. 19:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Leírod magyarul is?
2021. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
de ha elutasítottad, akkor hogy merült fel benned h ribi vagy?
2021. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, rosszul fogalmaztam, bánativás rásegített.

Megcsókolt, minden pillanatát imádtam, de tovább nem engedtem a dolgot az “ex”barátnője miatt.

2021. febr. 12. 19:25
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak egy hete szakítottak és újra össze is jött vele. Tehát szereti. Én csak egy pótlék voltam épp, ott, akkor. Örökre az is leszek.
2021. febr. 12. 19:29
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Igen sajnos pótlék voltál, amolyan búfelejtő. Azért kellettél, hogy rájöjjön neki az exe kell. Ne bánkódj egy ilyen ember miatt.
2021. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazatok van. Viszont nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki.
2021. febr. 12. 20:32
 7/23 A kérdező kommentje:

Azt hiszem rosszul kezeltem. 100db-os 2mg-s Rivotrilból 30db maradt, -1 römény és -1 sör. Nem egyszerre!!

Ennél csak jobbat tudok tenni ugye? Meneküljek a tanulásba? Viszont így most jobban vagyok. Legszívesebben írnék neki, de félek, hogy a lány látja meg, akit elvileg utálnom kéne, de ha reális maradok, nagyon aranyos.

Valaki volt ilyen helyzetben?

2021. febr. 13. 04:28
 8/23 A kérdező kommentje:
#1, ha meg érdekel igen, leírom majd, amint beszámítható állapotban leszek. Így félek, hogy nem tudok tárgyilagos történetet és véleményt felmutatni.
2021. febr. 13. 04:31
 9/23 A kérdező kommentje:
#2, mert megcsókoltam:( és imádtam.
2021. febr. 13. 04:32
 10/23 anonim ***** válasza:

Ne vegyel be tobb nyugtatót, s ne is igyál. Ez a legrosszabb amit tehetsz. Túladagolod es ott maradsz örökre....


Szóval, ha úgy érzed, mond el a srácnak. Nem biztos, hogy pótlék voltál. Lehet amiért elutasitottas ő ugy döntött újra összejön az exxel, de ha mar 1x szakítottak nem biztos, hogy többször nem fognak!(volt arra is példa, h órökké együtt maradtak 1 szakítás után, de olyan is , hogy csak szenvedtek)

Ne betegedj bele a "veresegbe", hanem küzdj.

Fejezd be az önsajnálatot es tegyél a boldogságodért.

Mond el a srácnak mit érzel. Ha nem viszonozza, elutasít, védd tudomásul, lépj tovább. Töltsd le a tindert, s felejtsd el.

Ha pedig o is ugy erez ahogy Te, akkor jó ismerkedést! ;)

2021. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!