Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, akik elhagyták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik elhagyták a barátnőjüket egy új lányért, ti minek hatására láttátok be az előző alkalmatlanságát?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem unod még?
2021. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajajj. Biztos nem annak a hatására amit te művelsz.
2021. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Az előző már csak "elvagyunk" kategória volt. 5 éve éltünk egyutt de igazából soha nem volt szerelem, ritka és unalmas szex. Az új pedig első pillanattól elvette az eszem, a szeme, a nézése, kész végem. 3 éve együtt vele, közös gyermek, házasság. Megérte 2 hét után dontest hoznom.
2021. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Beláttam, hogy nem elég őrült! Bezzeg a másik! Azonnal tudtam, hogy az elmebeteg kell nekem! Nem bántam meg, életem legjobb döntése volt. Csak sajnos most a Covid miatt nem látogathatom a zárton. De sose mennék vissza a régihez!
2021. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
99%

Ez már megint a D kosaras némber?

Azt akarod hallani, téged miért választana a pasi?

"Hülye vagyok, nekem egy full kretén, kukkoló-zaklató nő kell"

"Az előző barátnőm túl jó, ez meg olyan jó kis retek k...a".

Hátha magadra ismersz :D.

2021. febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kiszemeltedék kukájával mi újság azóta?
2021. febr. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem talalt egy teliszalamis cimket,es most meg van gyozodve arrol,hogy az uj no ket kezzel szorja a penzt es csak a penzert van a pasival.
2021. febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7: szerintem téliszalámis címkébe azt is belelátja, hogy azt használja dildónak a nő, és nem elég neki a srác mérete, bezzeg neki milyen tökéletes lenne...
2021. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!