Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan férfiak találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Miért olyan férfiak találnak meg, akik szakítás után vannak és nincsenek túl az exen és romokban van a lelki világuk? Illetve olyanok, akik azt hiszik senkinek se kellenek?

Figyelt kérdés
Mi ennek a pszichológiája? Mi okozza ezt?

2021. febr. 14. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Nem ismerkedsz elég emberrel. Sok az ilyen, amilyet írsz, gyakran beléjük lehet futni, ahogy más lelki bajokkal küzdő emberekbe is.


Kezdj el beszélgetni, ismerkedni több emberrel. Én férfi vagyok, de ha ráírok 10 csajra, abból 4-5 válaszol és szokott lenni köztük 1-2 értelmes is. Remélem érted már mire gondolok. Tehát kicsit jobban használd a nagy számok törvényét és akkor hamarabb fogsz normálisabb embert találni.

2021. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Férfinál a nincsen túl az exén annyit jelent, hogy azóta se tanult meg gondoskodni magáról.
2021. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ez tőled függ, te vonzod őket. Engem pl régen csak olyanok találtak meg, akik feleségül akartak venni, gyereket akartak, de én még élni akartam. Most, hogy már komolyat akarok, csak azok találnak meg, akik csak szexet akarnak. Nem értem, biztos bennem van valami hiba, de én hiszek abban, hogy én vonzom a bizonyos típusokat valamiért.
2021. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Ez csak duma talán..
2021. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Ez csak bla bla.


Úgy néz ki te vagy az aki nem kellesz nekik eléggé.

2021. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!