Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, jelenleg nem tud hosszútávon tervezni, az minden esetben azt jelenti, hogy csak az adott nővel nem?

Figyelt kérdés
Kb fel éves kapcsolat, a férfi 50es. Sokat vagyunk együtt, az a ritkább ha külön alszunk. De ez a mondat megnyomta nálam a vészcsengőt.
2021. febr. 14. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Mi volt a szövegösszefüggés.


Amúgy szerintem ez a "csak szexkapcsolat fér bele az életembe" időskori verziója. Lehet, hogy főzni jó vagy és nem csak az ágyban találkoztok, de elköteleződni nem akar. Mondjuk szerintem hülyeség is 40 felett még egyszer megbilincseltetni magunkat.

2021. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 peca1000 ***** válasza:
82%
Hogy nem akar elvenni téged, se élettársnak, sem összeköltözni. Mingli akar maradni.
2021. febr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Azóta kiderült, Tinder ment még a telefonján.

A szöveg az volt, nem volt ideje törölni.

Természetesen minden kapcsolatot megszakítottam.

Szóval igen, ez a mondat zárojelben tartalmazza a veled szót:)

2021. márc. 4. 15:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!