Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj ennyire ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire ?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm akibe szerelmes vagyok,egy nap mikor beszélgettem vele és rászántam magam hogy vegyem a bátorságot és elhívjam,előtte mondta hogy neki az egyik kollégánk nagyon tetszik és szerelmes belé.Ez után inkább nem mondtam el neki hogy szeretném hétvégén elhívni valamerre.Azóta ismerkedem más nőkkel,de ez az egész nagyon fáj nekem.Főleg hogy eddig egy barátnőmbe se voltam igazán szerelmes,akibe meg végre beleszeretek annak meg más tetszik.
2021. febr. 15. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros. Enis érzelmeket taplalok egyik kollégám iránt s ugyancsak viszonzatlan. Piszkosul fáj, néha sírok is pedig semmi nem volt köztünk. Szar helyzet.

22l

2021. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet nálam is.

Azért ne add fel.

2021. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!