Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szerelmes lenni már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni már?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy régebben már voltam szerelmes, viszont amint a másik fél is elkezdett érezni valamit, akkor már nem is volt kedvem az egészhez. Inkább mondtam, hogy legyünk barátok.

Pedig meg volt ez a fellángolás, akárhányszor rá gondoltam a szíven zakatolt stb :) .

De mikor már tetszettem a másik félnek, akkor inkább bekamuztam, hogy nem én csak barátilag érzek iránta. És az a gáz, hogy pár nap után mar "kiszerettem" belőle.

Mostmár senki iránt nem érzek ilyen fellángolást, max ha beszélek egy fiúval és tök jó meg minden, eltart 1 hétig és megunom. Pedig ugyanúgy jókat beszélünk.

Addig teljesen jó minden, amíg nem kellek a másiknak, mintha belül azt akarnám, hogy na tetszek meg neki és mikor sikerül, akkor nem is értem, hogy miért akartam én ezt.

És ez ahj olyan rossz, mert én nem akarok játszani az emberekkel.

Így igazából egy "kapcsolatom" volt, az is baromi rég, tartott fél napig(5.-es korunkban szóval nem kell nagyra gondolni :D) aztán szakítottam fele.

Jó ez annyira nem sorolható ide, de már akkor is megfigyelhető volt ez erre akarok kilyukadni.

Pedig én akarok pasit csak amikor már odakerül a sor inkább más döntést választok.

A barátnőimnek már voltak kapcsolatai én meg itt vagyok egyedül.

(Azért meg nem akarok barátot, mert szingli vagyok és akkor jobb mint a semmi).

Viszont ugyanúgy csókolóztam már, de az inkább érzelemmentes volt, vagyis csak vonzódtam hozzájuk.


Esetleg valaki tudja miért van ez? Ennyire el lennék zárkózva érzelmileg?


Azt hozzá teszem, hogy a barátságban egyből kötődöm. És mai napig fáj, ha véget ér egy barátság.

Valamiért csak "szerelemben" nem tudok kötődni.

A szüleim elváltak, ha ez jelent valamit. Bár a barátaimnak is elváltak a szüleik és még is van párkapcsolatuk.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


18/L



2021. febr. 16. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nálam is ez van,pl csak beszélek egy lánnyal-nővel itt az interneten és azt érzem hogy már ő is kedvel meg minden velem is ez történik.

Most önismerettel próbálkozom,szerintem hasznos mondjuk még az elején vagyok.

Bocs hogy nem tudtam segíteni de amit rá jövök majd írok.


22F

2021. febr. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kerjoz ***** válasza:
100%
hello! ..érdekes, eloszor az EX re gondoltam h o miatta lenne, de írtad h lényeges nem is volt, ak szerintem az ismerkedés alatt nem vagy teljesen oszinte, nem mondasz el valami fontosan, és mikor oda kerultul h ak kapcsolat és ak kijon ez a "valami, dolog" és ez miatt vagy nem mersz vagy nem tudsz lépni, ...szerinted van ilyened ?? :)
2021. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megijedsz és félsz elköteleződni. Persze ez nem tudatosan történik, hanem van egy láthatatlan gát benned.
2021. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen lehet, hogy egy láthatatlan gát van bennem, csak sajnos nem tudom az okát:(

2021. febr. 20. 00:44
 5/6 kerjoz ***** válasza:
olyanra gondoltam amirol tudod h "na ez amit megkellene oldanom elotte" stb belso! dolgok
2021. febr. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van. :(

De fogalmam sincs hogy mitől... Nekem is elváltak a szüleim. :(

2021. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!