Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek a barna vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a barna vagy a kék/zöld szemű pasik jönnek be inkább?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 16:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sötét szem jön be. Ehhez képest asszem kék meg valami kékeszöldes szemű exem van.
2021. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Barna, majdnem fekete
2021. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen ránézésre a kék a legszebb. De nyilván ennél vannak százszor fontosabb dolgok is.
2021. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nekem barna, akkor van egy plusz pontom :) 183 cm vagyok.
2021. febr. 18. 18:04
 15/28 anonim ***** válasza:
46%
Kék/zöld. Nekem is kék és kék szemű gyereket is akarok, így barna szeművel max akkor járnék, ha amellé legalább szőke.
2021. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor te kilőve
2021. febr. 18. 18:47
 17/28 anonim ***** válasza:
85%
Most már a barna. Első óriási szerelmem kék szemű volt. Én is kék szemű vagyok és büszke voltam erre egész addig, amíg lett egy olyan párom, aki a barna szemű nőket szerette, arról meg évekig fogalma se volt, nekem milyen színű a szemem. Én azt hittem, szép szemem van, mert azt mondták, olyan a színe, mint a tenger és milyen különösen szép. De amikor a partnerem megmondta, hogy neki a barna tetszik, onnan kezdve már nem láttam többé szépnek a szemem. Egyébként már férfiben se tetszik, olyan vizenyősnek látom. Valahogy tetszik a barna szem melege.
2021. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Korábban a kék/szürke szeműek tetszettek. Aztán elkezdtem randizni 2 barna szemű sráccal is. Szerintem ha tetszik egy srácnak az arca, lényegtelen a szemszín, mert az összképet nézem.

A magasság sokkal fontosabb a férfiak esetében mint a szemszín, hidd el.

2021. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A helyes arcban mindegy, milyen a szem. Nem megyek szemszínre, de aki tetszett az arca miatt, azoknak főleg barna szemük volt.
2021. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Márpedig a tekintet (szemszín) befolyásolja az arc "helyességét".
2021. febr. 19. 08:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!