Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka,ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka,ha egy férfi bár nem megcsalás tipus, mégis egész életében olyan élethelyzeteket generál,ahol szerelmi háromszögek alakulnak ki/féltékennyé teszi a nőket ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka, hogy mégis csak egy pnsa bubus, aki minden nőre rászáll.
2021. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy egy gernictelen fereg, de konkretan megcsalni meg mar nyuszi. vagy nem ertem a kerdest, most megcsal vagy sem? ez nem ‘tipus’ kerdese, hanem egy tett, amit vagy megtesz valaki vagy nem.
2021. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen szerelmi háromszögeket generál?

Atyaég.

Menekülnék egy olyan pasitól, akinél akármilyen szinten is képben van más nő is.

2021. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nárci. Háromszögezik. Bárkivel. A gyerekével, az anyjával, az uncsitesójával, a szomszéddal. A szereplők nem lényegesek. A lényeg, h ne érezd biztonságban magad. Küzdj érte. De közben egyed a meszet. Rombol, főleg azt, akinek fontos... Egy rohadt szadista.
2021. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

csak sima játékos.

a nők igénylik az állandó játszmát,nincsenek meg nyugiban.

ezt az illető felismerte és elfogadta.

de ez ugyanaz,hogy én is hazamegyek és mintha lényegtelen lenne elmesélem,hogy a kisközértes csaj,akit ismer a nőm is,vásárlás közben megkérdezte,hogy versenyre készülök,mert hogy így ki vagyok gyúrva.

jelentéktelennek tűnik,de játszmába hozza a nőt,érezteti vele,hogy másnak is tetszem,ezért jobban teszi ha jól viseli magát.

plusz fenntartható benne a megfelelési kényszer irányomban az ilyenekkel,nem engedheti el magát.

az ilyesmi mondhatni alap.

kis kapcsolati pozitív játszmák ezek amik szükségesek,hogy a nő ne sárkányosodjon el,vagy ne hízzon el,vagyis,hogy ne eresszen le.

ettől függetlenül eszem ágában sem lenne megcsalni.

2021. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Fantasztikus #5... Képzeld én nagam miatt nem eresztek le, én nagam miatt nem vagyok sárkány... És egy ilyen kis pöcs, mint te, az első ilyen kis jatszmánal repülne, vagy bekekerulne az én jatszmamba...amiben így is úgy is repülne, mert már rájöttem, h csak egy kis pöcs...
2021. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%
magyarázkodsz,tüzet okádsz és nem érzed sárkánynak magad?:D
2021. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!