Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együttmaradnál egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttmaradnál egy olyan pasival, aki anyagi okból nem költözik el a volt feleségétől?

Figyelt kérdés
Merthogy a nő nem tudná fenntartani a lakást és eltartani a gyerekeket, mert munkanélküli. Meddig vállalható ez az állapot?
2021. febr. 22. 19:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%
Nem.Már az is nehéz ügy ahol gyerek van . De az,hogy még ott is lakjon teljes mértékben kizárt nálam.
2021. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy egy volt feleségről van szó, nem pedig egy olyan kamus hapsiról, aki behazudja a fiatal fruskáknak, hogy "válófélben vannak, nincs szex, csak lakótársak"?
2021. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog dobni, ha te nem teszed meg. Van ilyen, sose hagyja el a gyerekét. Te sosem tudsz az első lenni nála. Ami természetes ugyan, de akkor éljen olyannal, akinek jó a 2. hely.
2021. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
3-asnak: nincs közöttünk semmi jó ideje
2021. febr. 22. 19:53
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is ismerkedtem egy pasival. Felesége volt,ergo házas, és gyerekük is van.

A pasi állandóan azzal hitegetett engem, hogy higyjem el csak és kizárólag a gyerek miatt vannak még együtt, de már külön-külön szobába vannak egy házban... És hogy hamarosan beadja a válást a bíróságra vagy mi...


Így szépen hangzott a sztori.


Le akart velem feküdni és teljesen rám volt tapadva a pasi... Én mindig elutasítottam mert volt egy rossz megérzésem.


Elmondanám neked, hogy a mai napig ugyanúgy együtt élnek, nem is váltak el egyáltalán!


Ennek már 1,5 éve!


Úgyhogy nem a válaszom a kérdésedre a tapasztalatok alapján.

2021. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Össze se jönnék ilyennel.
2021. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:50


Jaj, a kedvencem ez az épp válófélben vagyok típusú szöveg! Ment a zöld kéz, nagyon jól írod! :-)))

2021. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Az fel sem merül bennetek, hogy mi van, ha tényleg így van, és csak az anyagiak miatt nem költözik el?
2021. febr. 22. 20:02
 10/44 anonim ***** válasza:
76%
Nem merül fel ilyesmi. Nem véletlen. Aki akarja az megoldja.Gyerek mellett is lehet dolgozni pl bölcsibe mehet addig. Vagy szülőkhöz költözni ,legrosszabb esetben anyaotthon. Ezt az nem oldja meg aki nem akarja. 1 2 hónap talán még belefér ameddig ezt elintézi .De nem több.
2021. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!