Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együttmaradnál egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttmaradnál egy olyan pasival, aki anyagi okból nem költözik el a volt feleségétől?

Figyelt kérdés
Merthogy a nő nem tudná fenntartani a lakást és eltartani a gyerekeket, mert munkanélküli. Meddig vállalható ez az állapot?
2021. febr. 22. 19:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
És azt a kérdést feltetted már magadnak hogy mit akarsz egy ilyen palitól?Vagy neked még annyi sincs?
2021. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így van, gondolom nem zavarja, hogy a megbeszéled a feleségével is. Mondd neki, hogy szívesen megismernéd a lakótársát, valamelyik nap felugranál egy kávéra.😂Aztán nézd meg a fejét.
2021. febr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

20-asnak: nem tudom mennyit keres, de szerintem nincs meg 300 ezer.

Nincs tulajdonrésze a lakásban a pasinak.

2021. febr. 23. 07:23
 24/44 A kérdező kommentje:
22-esnek: még nem olyan régen vagyunk együtt, csak két hónapja. Mégcsak nemrég tudta meg a volt feleség, hogy összejöttünk (papíron még házasok), és nem hiszem, hogy túl nyugodt hangulatú lenne a találkozás. Kínos pillanatokra meg nincs szükségem.
2021. febr. 23. 07:30
 25/44 anonim ***** válasza:

23: Javagyúgy.

Akkor itt másról van szó!


https://www.youtube.com/watch?v=hZA4d0YQwjw

2021. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
24: Akkor meg még hazugság is az egész.
2021. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Tehát szerintem pont arról van szó, hogy rád költözne, ha nagyon kitartóan könyörögsz neki ezért. Ennek a pasinak semmi önereje, semmi egzisztenciája, és nem is tervezi.


Különben attól még lehet közös az ingatlan, hogy nem ő a tulaj, mert ha házasságban vették, akkor az közös vagyon és az 50%-a az övé váláskor.


De amit írtál, az alapján nem hajlandó felemelni a sggét az állítólagos válás és vagyonmegosztás érdekében.

Most egy válást 2 óra beadni... érted.


Nem egy becsületes ember.

2021. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Az nem is lehetséges szerintetek, hogy éppenhogy túl becsületes, mert nem akarja otthagyni a gyerekeit a pácban. Írtam már, hogy a nőnek nincs bevétele, nem tudja eltartani a gyerekeit. Így sem érdemes várnom rá?
2021. febr. 23. 17:49
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem becsületes. Ha becsületes lenne akkor elválna. A többit lehet masképp is rendezni. Ezek csak kifogások, ő hiteget téged,te pedig hitegeted magad.

Néha megáll az eszem, hogy lehet a "válófélben vagyok" szöveg ennyire bejön egyes nőknek. Én pont, hogy menekülnék egy ilyentől.

2021. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

28: Hát pont azt próbálom magyarázni, hogy a fizikai ottlétnek ehhez semmi köze, mert anyagilag pont ugyanannyit tud segíteni, ha nincs ott.

Te mért kötöd össze ezt a két dolgot? Még mindig nem értem.

2021. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!