Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez visszavehet a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez visszavehet a kapcsolatunk közelségéből? (Long version) (:

Figyelt kérdés
Sziasztok. 30F a monitor/kijelző túloldalán. :) Lenne nálam egy olyan szituáció, hogy 2 hónapja megismerkedtem egy hölgyeménnyel, és már alapból jól indult a kapvsolatunk, olyan baráti. Aztán elég gyorsan elharapódzott a helyzet úgymond. 2 hét után egy arcra puszi a jobb hétvége kedvéért, ezt követte, hogy a puszival üdvözlés alap lett T+4 hétnél. Közbe már megfigyeltült mindketten a szimpátiát, kis jelek minden nap (egy helyen dolgozunk). Egyébként mi már ilyenkor rég full kitálaltunk a másiknak, bizalom van rendesen...mindent elmondunk. Aztán jött, hogy néha megérintettem a fenekét, aminek örült :D Rászoktunk közbe az ölelés+puszi üdvözlésre..........és egy szép pénteki napon elegem lett, mondtam ezt így nem bírom, sehogy se vagyunk és ez nekem szar nagyon. Döntsünk mi legyen, de ami biztos, hogy ezzel lállunk ha nem vagyunk együtt mert nem állapot, mondtam én belé is szerettem szép lassan. Végül helyesel (de imádom, hogy egy hullámon rezgünk), hogy szerinte is gyors volt. Azóta mondta egyenlőre kapcsolatot még nem szeretne (de szeret ő is). Nekem is gyors volt tényleg ez az egész. Megállapodtunk, hogy befejezzük ezt a túlzott testiséget. Én érzem, hogy ha a helyzete olyanná válik, engem választ. Ő is tudja, hogy nem akarom elengedni a kezét. Szerintetek jól döntöttünk azzal, hogy így döntöttünk? :D Ronthat ez valamit? Kicsi félelmem van.

#legjobb #nokedli #Kiszaggatva
2021. febr. 22. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ritka agyzsibbasztó ez a szöveg. Nincs short verzió értelmesebben megfogalmazva?
2021. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nekem is gyors volt tényleg ez az egész"



Mi a gyors ebben?

2021. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1hónap után megfogtad a fenekét ?:) ez a túlzott testiség?Meg van a kémia de 1 2 seggfogás miatt inkább nem mert ez gyors ?
2021. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vagy troll vagy, vagy nagyon ererlen.

hol ertem, hogy 4-5 het alatt legdurvabb fizikai kontaktus a seggfogas volt es te gyors temporol meg elharapodzott testisegrol beszelsz?:Ddddd ez nekem alatlanos 7.-ben volt nagy szam, hogy jujj xy hozzaert a fenekemhez, nem 30 evesen.


amugy azt se ertem, ha kolcsonos a szimpatia, miert nem lesz belole tobb? ez csak duma es szerintem le akar razni a csaj.

2021. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!