Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az "egészséges féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az "egészséges féltékenység"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mi az ami még ebbe belefér.
2021. febr. 23. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Az én olvasatomban igazán jó kapcsolatban nincs ilyen. A féltés normális dolog, a féltékenység nem.

Nyilván ha az adott ember ad rá konkrét okot, akkor érthető és jogos érzés, de sosem akarom azokat megérteni akik együtt maradnak valakivel egy ilyen bizalomvesztés után és inkább szenvednek a féltékenységtől. Ha nekik megéri, egészségükre.

Ami még gyakori, hogy a másik nem adott okot, csak a féltékeny fél önmagában bizonytalan és ezt vetíti ki a másikra - ennek pedig a legminimálisabb része se egészséges.

2021. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem személy szerint jól esik ha a párom kimutatja néha, ismétlem néha játékosan akár, hogy nem tetszik neki ha ennyi férfi van körülöttem, vagy hogy ennyien írnak rám. jól esik az egonak,de igazat adok az első válaszolónak tulajdonképpen ez inkább féltés mint féltékenység
2021. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy olyan helyzet, ahol jogos, például a párod iránt valaki egyértelműen érdeklődik. Persze, a féltékenység rossz, meg elrontja a kapcsolatot, HA túlzásba viszik. De az talán jobb, ha a párod teljesen érdektelen, felőle azt csinálhatnál másokkal, amit akarsz?
2021. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
3 Érdekes, hogy neked a teljes bizalom érdektelenséget jelez, én teljesen máshogy látom.
2021. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem ezt mondtam, a kettő más. Attól, hogy bízik bennnem, még simán lehet, hogy valaki bepróbálkozik nálam, és ha a párom normálisan ki tudja fejezni a nemtetszését, nem őrjöng, akkor rendben. Vagy a másik véglet, hogy teljes mértékben lesz*rja, mi van ilyen téren. Volt ilyen barátom, csak a vállát vonogatta, mikor mások ismerkedni akartak velem. Olyan érzés volt, mintha nem is érdekelné az se, ha megcsalná, úgysem számít, kicsit se lennék neki fontos.
2021. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. A féltékenység egészségtelen. Mentális betegség. Van érdeklődés, de az azért van, mert élvezet tudni, hogy mi alakul a szerelmednek másokkal, és ez minden ember felé érződik.
2021. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!