Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kavaroghatnak ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavaroghatnak ennyire az érzéseim? Veletek volt már hasonló szitu?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megismerkedtem egy lánnyal 3 hónapja, akivel kiválóan alakult a kapcsolatunk már a legelején. A legjobb barátomnak gondolom őt, és egyúttal bele is szerettem. Minden megosztunk egymással, hihetetlen mélységekben tudunk kommunikálni teljesen természetesen. A vonzalom is megvan, néha elég ha mellette állok és beizgulok komolyan, és ezt ő is mondta, hogy ilyen hatást gyakorolok rá. :D Mindketten az ''igazit'' keressük, sokszor volt már téma kinek-mi az igénye egy kapcsolatra, hogy képzeli el, gyerek satöbbi, milyen helyen élne szívesen szóval minden. Na már most bennem sokféle érzés kavarog nagyon...Még itthon élek, 27 vagyok. Most megtorpantam, akarom őt de mintha valami visszatartana. Ez félelem lehet az elköteleződéstől, és hogy most már lassan érzem, költözés lesz meg nagy betűs élet? Belém szeretett ő is egyébként, és hasonló bizonytalanságot érez egyenlőre, kavargást. Még nem szeretnénk kapcsolatot. Egyébként az elejétől fogva ugyan azt érezzük. Volt már veletek hasonló, vagy mit érzek én egyáltalán? Ha valami gubancus kigobozzuk. Előre is köszönöm. 27F/27N
2021. febr. 24. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű.


Akarod őt, vagy sem?


Ha igen, akkor vállalsz mindent ami ehhez szükséges, és férfivá válsz, ha nem, akkor maradsz otthon, egyedül, kisfiúnak.


Ennyi.

2021. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár lenne veszni hagyni egy jó kapcsolatot csak azért, mert félsz és bizonytalan vagy. Minden más adott, nagyon jól megvagytok, kölcsönös a vonzalom és szeretet. Ez nem annyira általános ám, becsüld meg és tedd félre a félelmeidet, legalább egy esélyt adj kettőtöknek. Mivel ő is így érez, a legjobb az lenne, ha ezeket is közösen megbeszélnétek.
2021. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán megszeretted, megszerettétek egymást, akkor belevágtok. Nem gondolkodtok, tervezgettek, boncolgattok. Nem annyira akarjátok egymást.
2021. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy volt egy gát. Mégpedig az, hogy munkahelyen kívül nem tudtunk találkozni, ami megoldódni látszik. Szerencsére olyan helyen vagyunk, ahol tudtunk időt szakítani egymásra. Nem akarom ezt részletesebben boncolgatni.
2021. febr. 25. 00:21
 5/9 A kérdező kommentje:
De amint találkozunk intimebb szférába, ami már nagyon elkélne hozzáteszem, ott valószínűnek tartom az "egybekelést".
2021. febr. 25. 00:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha én akarok valakit, akkor nincs "gát", harcolok, legyőzök bármilyen akadályt, erőmet a szívemből merítem.
2021. febr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó. :) De értsd meg nem tudtuk megoldani. Koncentráljunk a lényegre.
2021. febr. 25. 00:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Ebbe nagyon nagy szerepe van a vírusnak, annyit elárulok.
2021. febr. 25. 00:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg ugyanaz: kell, vagy nem kell? 😃
2021. febr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!