Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti miért azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért azt a lányt választottátok barátnőnek, akit?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 09:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Aki nem turkál a kukában.
2021. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Jobban tudott cumizni mint a másik és le is nyeli
2021. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
Aki utan nem lesz szaros a vege
2021. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Mert 90%-ban passzolnak a hobbijaink és az érdeklődési körünk, valamint szereti az anált.
2021. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Engem azzal vett le a lábáról, hogy nem játszmázott, meg nem azon gondolkodott, hogy most akar vagy nem akar párkapcsolatot. Akart kapcsolatot, kimutatta az érzéseit, viszonozta az enyémeket, örült nekem minden találkozásnál. Ilyen egyszerű.
2021. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Mert nagyobb melle volt, mint a másiknak, aki nem is volt méltó hozzám.
2021. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem ismerek még egy olyan nőt, aki ennyire laza és humoros lenne ilyen intelligens emberként is. És nem sok embert ismerek, aki van annyira magabiztos és vagány, hogy játszmák és sunnyogás helyett ennyire egyenesen merjen viselkedni másokkal (akkor is, ha az nem mindig a pillecukros, babusgatós bánásmód, amire egyesek vágynak).


Bőven elegem van azokból a nőkből, akiknek még a kézfogása is döglött halra emlékeztet, annyira szeretik a törékeny, szürke senkit játszani. Ő nem ilyen.

2021. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert szép és külsőre (testalkat, magasság, hajszín, stb) pont az ideálom. Mert visszafogott, kedves, szeretetre vágyó lélek. Nem titkolja, hogy szeretetre, elfogadásra vágyik és ő is képes ezt adni.
2021. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7%
A vágyamat választom mindig, s megyek...
2021. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Idén 10 éve leszek együtt a jelenlegi barátnőmmel, előtte jó néhány lánnyal jártam már, de a jelenlegi párom testesíti meg legjobban azt az elképzelésemet, ami kialakult bennem egy párkapcsolatról.


Először is nagyon vékony és sötét barna hajú, ez volt az elsődleges szempont az ismerkedésünk során. Utána kiderült, hogy szelíd, halk szavú, ragaszkodó, de egyáltalán nem féltékeny típus (mint ahogy én sem vagyok az). A szexben sokat kellett tanítgatnom, mert ebben egy kicsit önző volt és kényelmes, de most már azt mondhatom, hogy azon a téren is úgy 90-95%-ban megfelel nekem. Épp a minap tűnődtem el azon, hogy tíz éve vagyunk együtt, de még soha nem untam meg, és mindig várom, hogy hazajöjjön és velem legyen. Nem feltétlenül kell együtt csináljunk épp valamit, de jó érzés, ha itt tudhatom magam körül...

2021. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!