Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ismerősöm 9 éve állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm 9 éve állandóan bizonygatja a facebookon, hogy ők álompár, szerelmesek. Szerintetek mi állhat emögött ?

Figyelt kérdés
3-400 fotó, folyamatosan udvarol a párjának, szerelmet vall, lájkvadász,feltűnő posztokat tesz ki. Minden évfordulót megünnepel. Mi ezzel a célja ?
2021. febr. 26. 22:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Lehet csak tényleg nagyon jól megvannak és szeretik a Facebookot simán.
2021. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
Megmutatni a világnak, hogy ő milyen boldog. Aztán hogy tényleg így van-e, azt ki tudja.
2021. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
70%

- boldogok, minden évfordulót megünnepelnek És? Teljesen normális. Pl Mi is így teszünk 11 év elteltével is. Ebben nincs semmi extra. Esetleg azoknak akik irigyek.

- aktívak a közösségi oldalon? Posztolnak?🤔 , pl mert azért van a közösségi oldal???

Ennyire ne legyen már savanyú a szőlő. Persze ha nincs életed, valahol érthető hogy unatkozol és folyton másokét lesed, mellé összeesküvéselméleteket gyártasz, csak épp szánalmas.

2021. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

3, én aztán nem vagyok irigy senkire, igy kell mesterien kiforgatni valakinek a szavait, ahogy a kommentedben tetted. A kérdés nyilván arra vonatkozott, hogy a normális mennyisés sokszorosát posztolja valaki és túl hivalkodóan, felvágósan. A másik az, hogy nem ketten teszik ezt, hanem az egyik (99%-ban), szóval azt is te költötted hozzá, hogy mindent megünnepelnek. Nem ünnepelnek, mindig az egyik fél tette ki eddig. Aki mást ne m tud hozzátenni, csak hogy biztos savanyú a szőlő , unatkozom, foylton másokat lesek (egyik sem igaz),az nyugodtan keressen más topikot.

A gyakori azért van, hogy a kiirt témáról beszélgessenek az emberek, nem azért, hogy a kérdezőt szapuljuk. szevasz..

2021. febr. 26. 23:40
 5/34 anonim ***** válasza:
68%
Most miért kellett lepontozni? Mégis miért tennének ki képeket, ha nem azért, hogy más emberek lássák? A 3-400 fotó meg már túlzásnak tűnik
2021. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
5, én például egyáltalán nem tartom normális dolognak 400 fotó közétételét, ha max 30 lenne kint, mé azt mondanám, oké, de ennyit a többi ismerősöm együttvéve sem tett ki. Nem tudom, miért pontoztak le.
2021. febr. 26. 23:50
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
És kit érdekel, hogy te mit tartasz normálisnak? Semmi közöd hozzájuk😂
2021. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
És téged miért izgat ennyire, hogy én mit tartok normoálisnak és neked mi közöd ahhoz, hogy ki mit ir ki kérdésnek az oldalra ? Miért zavar ? Ha pedig zavar, nyugodtan irkálhatsz más topikokba is. A kérdést azért tettem fel, hogy a témáról beszéljenek a kommentelők és arról osszák meg a véleményüket, nem az én motiviációimról.
2021. febr. 26. 23:57
 9/34 anonim ***** válasza:
74%
Az mindig eltolt egy kis megelegedessel, amikor a kerdezo felhaborodik a valaszokon. Baratocskam, ha nem birod a kritikat, akkor miert irsz kerdest, egy teged egyaltalan nem erinto temaban? Hazhoz jossz a pofonert? Tenyleg szanalmas, amit csinalsz, csak meg hatvanyozod is.
2021. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan trend, hogy aki nem erzi cikinek, az csinalja. Mikozben siman jolerezhetik magukat ugyanazzal az erovel, mint hogy nem.
2021. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!