Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelmem kirakatkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelmem kirakatkapcsolatban él a neten évek óta. Nem tudom feldolgozni,mindegyiknél olyan rosszul érzem magam,mintha egy halott hozzátartozóm fotóit nyomnák direkt bántásból az arcomba.El fog ez múlni valaha, vagy örökre velem marad majd ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 04:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tökömnek nézegeted???
2021. febr. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Töröld.
2021. febr. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
honnan veszed, hogy kirakatkapcsolat? lehet, hogy tenyleg boldog. mindemesette mar semmi kozod hozza, tiltsd le, torold le, ne nezegesd es inkabb keress magasnak te is egy jo csajt/pasit.
2021. febr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszaj nezegetni... Istenem bzmeg, azt nem ertem ha magadon erzed a facebook es instagram hatasat es ez annyira megvisel akkor mi a 🌲 sze nem lehet letorolni azt a szutykot? Oszinten sokkal jobb kiegyensúlyozottabb eleted lenne....
2021. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Ad egy: honnan tudod, hogy igazából nem boldog? Ad kettő: mi a jó büdös Istenért nézegeted az exedet? Ad három: ha már nézegeted és tudod, hogy megvisel miért nem tudod törölni/tiltani? Így csak ezen fogsz pörögni hót feleslegesen, hiszen ő láthatóan jól elvan nélküled.
2021. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Jajj én is ezt csináltam a pasival, akibe szerelmes voltam... Ugyan kikövettem, de állandóan a képeit pörgettem. NE TEDD! NEM ÉRI MEG! NEM FOG VELED ÖSSZEJÖNNI!

Csak elveszed ezzel a lehetőségét annak, hogy találj valaki olyat, aki szeret, és megbecsül.

2021. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3,5 : a kirakatkapcsolat azt jelenti, hogy rengeteget posztol valaki, a magánélete minden mozzanatát. Nem azt, hogy boldog vagy boldogtalan a kapcsolatában, azt nyilván csak ő tudja.


6 : és hogy jöttél ki belőle ? Azóta feldolgoztad ?

2021. febr. 28. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
6-os vagyok. Kiderült róla, hogy nem olyan mint amilyennek mutatta magát. Konkrétan megdug mindenkit, aki szóba áll vele. (Mikor ismerkedtünk arról áradozott, hogy ő komoly kapcsolatot keres, és lassan szeretne már családot:) ) Igazából hazudnék ha azt mondanám, hogy teljesen túl vagyok rajta, mert tényleg úgy éreztem sok évnyi ismerkedés után, hogy tényleg ő lehetett volna AZ a valaki, akiben megvolt minden, amit keresek. Szerintem elfelejteni soha nem fogom, és annak az ideálnak, amit elképzeltem róla mindig lesz helye a szívemben, de már elfogadtam, hogy sosem jövünk össze, és már nem is nézegetem a képeit.
2021. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valaki jelentette a válaszokat mivel törlésre kerültek. Csak ha obcén szavakat nem tartalmazott szimplán a kérdésre lett válasz adva akkor nem értem az okát ! Valaki több fiókról jelengeti a hozzá szólásokat ! A moderátoroknak ezeket a több felhasználós embereket kellene le tiltani nem pedig a válaszólók hozzászólásait törölni úgy, hogy azok szépen lettek megfogalmazva.
2021. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Milyen válaszokat töröltek ?
2021. máj. 27. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!