Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gyűlölik meg sokan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik meg sokan az exüket ? Az emberek tényleg ilyen rosszul működnek a párkapcsolataikban, hogy ennyi szakitás,válás,rossz kapcsolat van ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát van azaz eset amikor nem szépen megbeszélés útján megy a szakítás. ha a párod megcsal, vagy simán egyik napról a másikra felszívódik akkor nem tudsz nem neheztelni rá, "meggyűlölni" bár ez erős szó. nem lehet szerintem ezt általánosítani ahány ember annyi kapcsolat és történet
2021. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Pl ha otthagysz egy mérgező nárcisztikust, te vagy a mit képzelsz magadról h őt szenvedni hagyod, miközben ő nyír ki lelkileg, emberileg a kapcsolatban. Akk ki a hibás?
2021. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenkor jön ki az, hogy mennyire megjátszott, mímelt viselkedés ez az ún "szerelem" - és ilyenkor mutatják ki az emberek az igazi énjüket. Nem mindenki ilyen, de a többség igen.
2021. márc. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A szakításig eljutni olyan úton szoktak, ami tele van fájdalommal és haraggal. Nem a szakítás az, amiért haragszik, vagy megutálja. Azért szakít, mert haragszik vagy megutálja.

Ok-okozat.

2021. márc. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gyűlölöm, csak csalódott vagyok és sajnálom, hogy idáig jutottunk. A kapcsolatunkra szeretettel gondolok vissza, de mivel a végén már hazugságban éltem és meg is csalt, így nem tartok igényt többet a társaságára, semmilyen formában.
2021. márc. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyik exemmel sem vagyok haragban, de én nem reménykedek soha a semmiben. Tényleg azt látom én is, hogy ha valami nem jó a két fél között, együtt maradnak a remény miatt, hogy egyszer változik, és mindenki kapaszkodik a jó élményekbe, a rosszak ha pedig szép lassan felőrlik, és már nincs semmi kapcsolatba akkor lépnek ki, de addigra már utálják az egészet.

Én ezt soha nem vártam meg. Mindig leültem megbeszélni ha valami nekem nem tetszett és tudtam, hogy tolerálni sem fogom hosszú távon, és ha nem változott semmi vagy csak ideiglenesen, akkor én befejeztem a dolgot.


Még arra a páromra sem haragudtam, aki mellettem szeretett másba, mert korrektek tudtunk lenni egymással végig, és amikor realizálódott a helyzet, akkor együtt beszéltük meg és léptünk ki a kapcsolatból. Azt nem mondom hogy az egómnak nem fájt, de ő le van tojjva.


Meg lehet az is bejátszik, hogy olyan férfiakkal voltam kapcsolatban mindig, akiket emberileg is becsültem. Csak a szerelemre sosem alapoztam, mert féltem, ha az elmúlik, akkor nem marad semmi, ami a lángolás után mellette tartson.

2021. márc. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítások között sok különbseg lehet. Én gyűlöltem az exemet, mert annyi fájdalmat okozott, megcsalt jobbra balra, a gyerekeinket meglopta. Mára már hidegen hagy. Korábbi exeket soha nem gyűlöltem. Ő volt az egyetlen. Ja és nárci.
2021. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny. A szeretet és a gyűlölet mind nagyon erős érzelmek, és könnyen átcsaphat egyik a másikba. Ha valaki együtt van valakivel, szereti, szerelmes belé, aztán olyan dolgok történnek köztük, amik miatt szakítanak (megcsalás, ellentétek, veszekedések, megbántás, elhidegülés az egyik fél részéről stb stb), akkor sokkal valószínűbb, hogy a szeretet gyűlöletbe csap át, nem pedig közömbösségbe, hiszen az érzelmek nem szűnnek meg csak úgy hipp-hopp.

Meg hát persze ha valaki megcsal vagy átver, akkor nem szívesen fogsz szépen mosolyogni rá, miután szétváltatok. Szerintem sajnos ritkább az a kapcsolat, ami a feleken kívül álló okból ér véget, vagy tényleg egyformán kiszeretnek egymásból, és közös döntés alapján békésen elválnak.

2021. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még valami: a gyásznak (ez a szakításra is vonatkozik) általában 5 szakasza van, ebből egyből a második a harag (a tagadás után). Ez a folyamat segít továbblépni, elfogadni, hogy elvesztettél valakit/valamit. Csak sajnos van, aki megragad egy korábbi szakasznál (mondjuk a gyűlöletnél, haragnál), és nem tud továbblépni, vagy csak nagyon sok idő után.
2021. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
1 exemet utalom csak, o megcsalt. A tobbivel minden rendben.
2021. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!