Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfinak fontos szempont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak fontos szempont barátnőválasztáskor, hogy a lány mennyire érez hevesen iránta?

Figyelt kérdés
Vagy a saját érzései fontosabbak?

2021. márc. 2. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

#tűz 💥

Aludnod kellene már inkább. Reggel viszik a szemetet. :)

2021. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fontos. Az ilyen fanatikusokat elkerülik.
2021. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Látod őt: [link]

Konkrétan az sem érdekelne, ha gyűlölne, csak tegye szét a lábát, és ne okoskodjon nekem.


Ja, és miután áttúrta a kukát, szépen pakoljon is vissza bele mindent, vagy vigye el a tartalmát, mit bánom én. >:)

2021. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Az ismerkedési fázisban jól esik, ha egy lány NAGYON hevesen kimutatja az érzelmeit irányomban - azonban önmagában ez hosszútávon nem elég.
2021. márc. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én kimutattam, mégse lettem barátnő.
2021. márc. 3. 07:36
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Mert fanatikus vagy D-kosár, ami inkább ijesztő.
2021. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Figyi, kérdező. Mint mondtam, ez önmagában nem elég. Ha az adott srác részéről amúgy nincs meg a szimpátia, akkor a fejed tetejére is állhatsz, SEM lesznek jobbak az esélyeid. Tudom, mert én is átéltem hasonlót - férfiként nyilván pepitában. :)))
2021. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
99%
Most kinek kellene vki, kedves D-kosár, akihez nem vonzódik / nem tetszik neki csak azért, mert az hevesen szereti? Remélem, te majd összejössz egy 150 kilós hajléktalannal, mert az hevesen szeret téged.
2021. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert egy lúzer vagy D kosár ❤️
2021. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon fontos! Ő nem érdemelt meg Téged!
2021. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!