Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes gluténérzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes gluténérzékeny lánnyal járni? (F/24)

Figyelt kérdés
Nekem nincs semmi bajom, de ő nem ehet semmi gluténest. Nem csak emiatt, de gondolok itt arra is h ez nem okozna-e a későbbiekben konfliktusokat h én eszek mindenfélét és ő nem vagy esetleg önmegtartóztatnom kéne magam, csak hogy ne érezze annyira rosszul magát? (kort és nemet is írjatok lécci)

2021. márc. 3. 16:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem te ne erőltesd ezt a dugás, csajozás, ismerkedés témát!
2021. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
16%
Nem érdemes. Aki nem eszik fehérlisztes dolgokat, az nagyon rossz az ágyban.
2021. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%
Téged mennyiben érint az hogy ő nem eszik glutént? Na ugye hogy semennyire. Nem ez alapján kell dönteni.
2021. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
hihetetlen mennyire önző vagy! nem egy mellrákról van szó, hogy jaj oda a cikók is, így már nem is kell. egy egyszerű gluténérzékenység. a hozzáállásodból ítélve nem is te fogsz főzni neki gluténmentes kajákat, hanem ő fogja magának plusz még a te kajádat is külön. egyáltalán van olyan férfi a világon aki képes egy kis lemondásra vagy már mindenkinek csak a tökéletes, hibátlan kell? amúgy csak szólok, hogy a gluténérzékeny csajok legalább nem fognak elhízni szülés után mert nem esznek annyi sütit kenyeret!
2021. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is lisztérzékeny és semmi hátrány nem származik belőle !
2021. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
100%
Komolyan ezalapján akarod eldönteni, hogy járj-e valakivel? Hasonló értékrend, vonzódás, bizalom, érdeklődési kör, társasági élet stb.? Azok mellékesek? Az a nagy kérdés, hogy a kiszemelt lány mivel tömi/tömheti a búráját? Szerintem inkább hanyagold a dolgot... az ő érdekében.
2021. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mit ehet. Őt se érdekelje te mit eszel.
2021. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írtad volna ki a korodat, maximum 12-nek tippeltelek volna. (Bár írni bármit lehet)


Mièrt kène magát önmegtartóztatnia? Ez nem fogyókúra, hogy nem ehet semmit ès nyálcsorgatva kell nèzze ahogy te már a második tányèr Dobos tortát vágod be. Ma már rengeteg ètelnek kapható gluténmentes változata illetve elkèszíthető glutènmentesen. De ha tènyleg csak ennyi miatt utasítanád el, akkor nem is gondolhatod komolyan vele az ismerkedèst. Inkább hagyd.

2021. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja lemaradt 24/N
2021. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

mindenki annyira előítéletes de nem gondoltok bele a helyzetembe.


azért gondolom ti is kellemetlenül éreznétek magatokat h a másik eszik valami tök finomat ti meg ott csorgatnátok a nyálatokat rá és közbe nem szabad...de mondom nem csak ez a szempont csak most hirtelen ez jutott az eszembe...


én tökre főznék neki meg szoktam is ilyen kajákat venni neki de hosszútávon nem tudok még dönteni azért írtam kki a kérdést (egyébként az alakja tökéletes ebből kifolyólag is és rendes lány)

2021. márc. 3. 17:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!