Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért van, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lányok többsége csak idősebb pasival jönne össze?

Figyelt kérdés
Én például 22 éves vagyok, barátnőm pedig 27 és mégis jó a kapcsolatunk. Mindig idősebb nőkbe lettem szerelmes és vissza voltam folyton utasítva. Ezidáig. Látom azt is, hogy a legtöbb csajnak 4-5 évvel idősebb a palija. Miért?

2021. márc. 3. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%

Amiért a lányok többsége magasabb pasival jönne össze. Ne keress benne logikát!


Nyilván most jönnek azok a szövegek, hogy a lányok korábban érnek, de ne aggódj, az is phaszsàg. ;)

2021. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem azért alakult így, mert a párom (nálam 4 és fél évvel idősebb) előtt 5 velem egyidős akart volna randi után csak kavarni, "valami lazát", szexkapcsolatot meg ilyen szarokat és írt vissza rendszeresen órákkal később akkor is, ha ráert, akart elővenni csak hetente max 2x, mikor épp unatkozott, röviden, nem hiszek a nagy korkülönbséges kapcsolatokban és nem akarok gyereket még egy jó ideig, de az ilyen szánalmas fszságokból már nagyon kezdett sok lenni. És akkor ismertem meg a párom, aki korombelinek nézett ki, de nem egy szánalmas majom volt.
2021. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ja, azt meg már csak finoman jegyzem meg, hogy két velem egyidős exem közül az egyik azért szakított velem, mert ő még élni akart, a másik meg azért, mert állítólag nem állt készen egy kapcsolatra. Aztán még szakítás után fél évvel engem bszogatott, hogy segítsek, mert az aktuális ringyójával nem olyan nagy az összhang, mint anno velem. Rohadjon meg az összes ilyen.
2021. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Sunshinedoll ***** válasza:
2%

Azt hiszik, az idősebb pasi gazdagabb, okosabb, érettebb.

Pedig nem azok :D

2021. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A párom 11 évvel idősebb nálam, de volt 3 évvel fiatalabb barátom is. Én az embert nézem, nem a kort.
2021. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hét évvel idősebb a volt férjem. Én 25 voltam és már nagyon gyereket akartam, olyan férfire vágytam aki ezt tervezi. A 20-25-ös korosztály max 10 év múlvára tervezte a gyereket. Én meg úgy voltam vele, ha össze illünk és minden kalppol harminc éves korom előtt szeretnék anya lenni. Hát ezért.
2021. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Biológia szerint inkább fordítva kéne, mert a férfiak sajnos korábban halnak. És van kivétel is. Én 10 évvel fiatalabb fiúval is szívesen létesítettem volna kapcsolatot (természetesen nem szex-, hanem normális, tartalmas, értelmes emberi kapcsolatot), csak sajnos nem akarta. Azóta megnősült, a lány, akit elvett, szintén 10 évvel idősebb. Nagyon kedvesek, jó a kapcsolatuk, van már egy lányuk is.
2021. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Az én férjem egy évvel fiatalabb nálam. Az idősebbek csak gimisként vonzottak, mert a kortársaimat nagyon gyerekesnek találtam, nem tudtam velük beszélgetni sem. Később ez már nem jelentett gondot.
2021. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom a fiatalabb pasikat.
2021. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az idősebbek komolyabbak
2021. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!