Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom nem enged nagyon sehova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem enged nagyon sehova Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2éve vagyunk eggyütt a párommal. Nem enged egyedül bulizni mert nagyon félt,az sem nagyon tetszik neki ha elmegyek a barátnőimmel valahova,néha nem is tudok elmenni mert nem enged. Én viszont szeretnék néha elmenni... de ha szóba hozom veszekedés lessz a vége. Ő eggyáltalán nem jár bulizni mert vagy eggyütt megyünk vagy sehogy. 20/L
2021. márc. 3. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Hol akarsz bulizni a COVID alatt?
2021. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1# gondolom házi buli, titokban
2021. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyod. Játszon mással börtönőrösdit.
2021. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Hűséges vagy? A bulikon mit csinálsz, mi a program?


Ha nincs miért aggódnia, akkor igazán elengedhetne.

2021. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, ha félt... De ez akkor sem állapot. Beszélgess el vele komolyan.
2021. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha józan kívülállóként olvasnád ezt a kérdést, mit válaszolnál a kérdezőnek?
2021. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha bízik benned, és te tényleg hűséges vagy, nincs oka aggódnia. Mondd el neki, hogy csak kikapcsolódni szeretnél a barátnőiddel, ne legyen féltékeny, téged nem érdekel más pasi!
2021. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez számomra már nem normális,emberi jogokat sért,mi vagy te valami rabszolga?

Ha most ezt csinálja szerinted esküvő után jobb lesz?

Megsúgom neked hogy sajnálatos módon nem lesz az.

Nem értem az ilyen nőket,miért hagyják magukat zsarolni érzelmileg is?

De mondjuk meg őszintén ezek szerint te még csak lány vagy ha ezt hagyod.

Annyira tudom sajnálni őket,akárhányszor próbáltam segíteni valakinek ilyen kapcsolat terén legtöbbször beletörődött a sorsába.


23F

2021. márc. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom, hogy ezt le kell írnom, de bukó kapcsolatba vagy. A párod birtokolni akar...azt képzeli, az övé vagy, holott te, egy külön ember vagy. Én biztosan kiábrándulnék ha ilyen párom lenne... 30F
2021. márc. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Szedd össze magad kislány! Nem kell engedély ahhoz hogy elmehess, nem a pincsikutyája vagy a rabszolgája vagy. Közlöd hogy ekkor meg akkor programod van a barátnőiddel, ő is mehet akkor nyugodtan haverozni. Ha nem tetszik neki, akkor is elmész, és megmondod neki hogy mikor érsz haza kb. Találsz jobbat egy ilyen önbizalom hiányos zsarolgatni próbáló faszinál. Legyen tartásod.
2021. márc. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!