Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesen is viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesen is viselkedik, meg nem is?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


1 hónapja ismerkedek egy 29 éves nővel, én 26 vagyok. Vegyes jelzéseket ad és nem tudom hogy álljak hozzá.

Randikon rendszeresen megsimogatja a karomat séta közben, bökdös, sokat nevet szinte a legszarabb poénjaimon is. Emlegeti hogy majd elutazhatnék vele a családjához vidékre. Szeretkezés közben is nagyon odaadó, mondja bármit megtenne értem, akár még gumiból is lenyeli nekem ha azt szeretném.

Filmnézés közben is hozzámsimul, meg-megpuszil, gondoskodik róla hogy egyek amikor a vendége vagyok, alváskor rendszeresen betakar.

Amikor beszélgetünk vagy chatelünk rendszeresen mondja a dolgaimra hogy "ő is, ő is", egyezik az ízlésünk szerinte, stb verbálisan is adja az érdeklődési jelzéseket. Viccelődtünk a hódolóinkról, és mondja hogy estére nyomjam ki a csajaimat, mondom te is a hódolóidat. Erre azt feleli hogy ő senki mással nem találkozik, max chatel, csak én vagyok neki-mondja.

Elalváskor összebújva beszélgetünk a kötődésről és mondom flörtölve hogy őt meg kéne tartanom. Erre rámfordul csillogó szemekkel és azt mondja hát akkor tartsál meg.

Zavarba jöttem, kérdeztem hogy azt szeretnéd, örülnél neki? Mondja ő aztán nem kér semmit, majd a sors eldönti amúgy is.

Kérdeztem hogy félsz hogy akikkel chatelek, azok elcsábítanak tőled? Ő aztán nem félt engem. De ki tudja, nincs megírva semmi.

Mondom, nevetséges elképzelhetetlennek tartom, hogy minden jó veled és lelépnék mert valaki szépen írogat nekem. Ő nem találja elképzelhetetlennek-feleli.

Búcsúkor mindig azt mondja hiányzok neki és legyek jó, mondom te is légy jó, erre ő: ő mindig jó.

Ezek eddig a jobb dolgok voltak.


Aztán amik miatt elbizonytalanodok:

Amikor nem vagyok mellette, nem keres annyit. Van hogy 1-2 nap is eltelik csendben. Séta közben a kézfogást kerüli, mondván hogy ő nem szokott hozzá ehhez, volt hogy kicsit belémkarolt aztán elenged megint és inkább botladozik a sötétben, el-elkapom, aztán zavarában nevet.

Volt egy 5-6 éves kapcsolata, aminek az elején még szerelmes volt de aztán fizikailag bántották őt és alig tudott szakítani, félt. Utána nem akart komoly kapcsolatot, félt a csalódástól stb és inkább külföldiekkel kezdett el kavarni, egyéjszakásokat halmozni, mondván hogy ő tudja hogy ez nem komoly és hogy soha többé nem látja őket. Amikor ezt elmondta nekem, megköszönte hozzámbújva hogy meghallgatom, örül hogy elfogadom őt, hogy nem bántom. Kérdezte hogy ugye nem fogom őt bántani soha, exeimet se ütöttem meg ugye? Mondom persze, nem ütök meg nőt.

Amikor szóbajött az elköteleződés azt mondta, hogy engem nem akar még megkötni. Meg igazából ha szeretném bevenne harmadikat is az ágyba. Kérdeztem hogy ő tudna rajtam osztozkodni, azt mondja igen ha szeretném. Mondom, akkor biztos ezt kölcsönösen képzeli el, hogy akár ő rajta is lehetne osztozkodni, mondja nincs ellenére, hogy 2 férfival legyen egyszerre velem, ha benne vagyok ő ezt is elfogadja velem.


Nekem ezek nem mennének mert úgy érzem szerelmes vagyok belé a pozitív dolgok miatt. Vagy ha bele is mennék, megölném magamban ezt ... nem tudnék ő rá utána úgy nézni, hogy hozzámtartozik.


Összezavarnak ezek a dolgok, a pozitív gesztusok kötődőt akár még szerelmest is mutatnak aki félénk és tartózkodó, míg a rossz dolgok olyat mutatnak, mint aki csak ideiglenesen lóg velem, "majd lesz valami, majd jön jobb" alapon.


Ti mit gondoltok?

Lehet hogy tényleg csak rövidtávon gondolkodik velem? Vagy inkább annyira elszokott egy komoly kapcsolattól, hogy fél elköteleződni de közben mindent megtenne, mert szeretne megfelelni?

Ha annyira megszeretne felelni, miért nem ragaszkodik?

Annyira ellentmondásosak ezek a jelzések nekem.


2021. márc. 3. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő sem tudja mit akar csak jól akarja érezni magát. Szerintem csak élvezd a helyzetet és majd alakul.
2021. márc. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Élvezi hogy beleszerelmesedtél. Én nem látok ennél többet ebben a dologban.

Közben meg lehet hogy szerelmes egy nálad 10 évvel idősebb pasiba, végülis többekkel írogat.

2021. márc. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha fizikailag bántalmazták az előző kapcsolatában, akkor mindenre meg is van a válasz. Sajnos az nem olyasmi, amit egy hét alatt kihever az ember, valószínű még mindig ptsd-je van, megrendült a bizalma másokban, gondolom saját magában sem bízik stb.


Szerintem szerelmes beléd, csak fél, legyél vele türelmes aztán majd alakul.

2021. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Soha senki ne várja a másiktól, hogy mindenben ötösre álljon nála.

Én nagyon idős vagyok, kérlek hallgasd meg, mit tanácsolok: Ez a nő éveket töltött egy rossz kapcsolatban. Találkoztatok, szerintem nagyon bejössz neki, nem akar elveszíteni, de nem akar tolakodó, önmagát rád erőltetőnek sem tűnni. Ne bántson, ha nem szereti, hogy megfogod a kezét a nyilvánosság előtt. Kettesben viszont eltűri, akarja, örül neki.

Azt tanácsolom, hogy ha valóban vonzódsz hozzá (és éveken át is eltűröd azt, amit most negatívnak látsz rajta!), akkor a sors kettőtöket egybehozott. Tartsátok is meg.

2021. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

4# Ugyan már. Te is bedőlnél ennek a nőnek?

Olvastad a kiírást? Verték a kapcsolatában, alig tudott szakítani. Eddig oké.

Majd ezután k.nak állt idegen nációjú faszikkal dugatta végig magát, mondván, majd ők biztos nem bántják mert nem komoly.


Nem hiszem el hogy férfiként ezen nem láttok át?

Engem is ütött a párom, mégsem keféltettem végig magam boxikkal. Aki ilyen traumán átmegy, az messze kerüli az alkalmi szexeket, főleg idegennel, meg mindenféle érintkezést.

Ez a nő valamiért nem tört össze ettől a szakítástól. Vajon miért? Mert hazudik.

2021. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
5ös. A coping mechanism mindenkinél másképp működik. Nem tudhatod hogy más hogyan reagál ilyen helyzetekre.
2021. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

#5-ös,

én elhiszem amit a nő mondott a fiúnak, mert úgy látom, hogy őszintén bevallotta a múltját. Egyes nőket ha veri a párja, válás után bárkivel lefekszik, ha nem is azonnal. Más nő - mint Te - pedig ezt sosem tenné meg.

Mindkettőre van az életben példa. Élettapasztalatomnál fogva (említettem fentebb is) én hinnék a Kérdezőnek, aztán a hosszabb kapcsolattartás idején rájönnék, hogy megfelelünk-e egymásnak, v agy valamelyikünk szakítani akar. Ezek után is kitartok a #4 alatt írottak mellett.

Ffi.

2021. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-7 jó én nőként másképp látom. Abban igazat adok hogy ezt a traumát mindenki másképp dolgozza fel.

De azért bibis a történet. De hogy koppanni fog a mostani pasija, az is biztos.

2021. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért is írtam, hogy idővel eldől a hosszabb ideig tartó kapcsolattartás alatt, hogy mi legyen a továbbiakban kettőjük sorsa. Az is lehet, hogy dobbant a nő, de az is lehet, hogy nem, mert már komoly kapcsolatra vágyik. Ugyanígy tehet a kérdező is. Azért kell a hosszú, megfontolt kapcsolat.
2021. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!