Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem már 4 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem már 4 éve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok.

A sztorit most nem akarom leírni, de plátói szerelem már 4 éve. Volt időközben kapcsolatom, de akkoris sokszor eszembe jutott ez a plátói szerelem.

4 éve tart, hiába jártam karantén előtt bulizni, ismerkedni, próbáltam nyitni férfiak felé, a végén mindig ehhez az egyhez lyukadok ki. Elmúlik ez valaha?


A pasi felé közeledtem, de fél tőlem, és az érzéseitől(mindegy most), és eltűnt inkább. Sokszor álmodom vele még mindig, vele kelek, fekszem. Ha próbálom elterelni a figyelmemet, akkor tuti, hogy olyan könyvet/filmet/videót olvasok/nézek, amiben úgy hívják a szereplőt, mint ő. Egyszóval mindenről eszembe jut.


Mit tehetnék még, hogy elfelejtsem? Most, hogy karantén van még nehezebb.


2021. márc. 4. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

"Plátói szerelem már 4 éve"

"25 éves nő vagyok."


Ki nem találtam volna XD láttam a kérdést, mondom tuti vmi 30-as nő, majdnem bejött :D


azt mondd már nekem nekem h tulajdonképpen mibe vagy te szerelmes.

a fejedben lévő álomképbe, aminek ő a tárgya/szereplője, vagy őt magát szereted mert ismered kivül belül?


plusz azon is elgondolkodnék h elpocsékoltál 4 évet, plusz azok idejét is akik veled voltak. mennyit szeretnél még? lassan 30, szted 5 év alatt feltudsz nőni érzelmileg egy stabil kapcsolathoz? fellehet, csak h te képes vagy-e rá, illetve szándékodban áll-e.

2021. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk le ne írd, hogy miért nem mész oda hozzá, és rángatod be egy WC-be, hogy megerőszakold!
2021. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

"Mit tehetnék még, hogy elfelejtsem?"

Mondjuk próbálkozz a szexszel! Ha vele próbálkozol és nem sikerül: oda a nagy szerelem, összetörik az idealizált kép a fejedben, nincs gond. Ha vele próbálkozol és jól sül el: nem lesz plátói a dolog, mert egy jó dugással simán meg lehet fogni a férfiakat. Ez esetben egy darabig még marad a kép a fejedben róla, aztán majd mikor megtalálod a TV-nézős fotel mögé behajított fél pár zoknikat, talán át fogod értékelni, micsoda két lábon járó csodát fogtál ki.

Ha mással kefélsz és jól sül el, akkor meg nem is fogsz rá visszagondolni. De most komolyan: nőként 25 évesen ha jól nézel ki és nem lóg a kapanyél a szádból, azt szeded össze, akit csak akarsz. Erre te képes vagy már négy éve annál leragadni, aki még csak nem is tesz érted semmit? Margit, nóóómális?

2021. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az erzest szereted, nem pedig a celszemelyt. O csak egy targy szamodra, amit nagyon szeretnel.
2021. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el
2021. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen elmenxem. Kesobb kiderigettem,h felesege van. Lanyokat futtat es impofens valszeg.
2021. márc. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!