Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Kértétek már meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kértétek már meg a párotokat, hogy csikizzen meg előjátékban?

Figyelt kérdés
Normális párkapcsolati választ várok, nem elítélőt!

2021. márc. 5. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a csikizést, szóval nem
2021. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, gyűlölöm a csikizést.
2021. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kértem, magát a csikizést nem szeretem, de "előjátéknál" (=amikor még csak szex előtti hangulat van, de nem petting) és párnacsatázunk vagy stb akkor meg szokott csikizni néha xdd
2021. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez rendszeres. Nem kell külön kérni sem.
2021. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyik hosszú távú párom elég csikis volt, mint első találkozó e játékkal. Nagyon megfeleltünk egymásnak, de nem bírta 2-3 percnél tovább.

Elvittem egy hosszú hétvégére oda, ahol csak a madarak énekelnek.

Az utolsó este szavak nélkül magától tartotta az ég felé két aranyos lábát, én meg beteljesítettem. Így változik a világ, és mi!

2021. márc. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!