Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet-e olyan hogy valakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet-e olyan hogy valakik újra egymásra találnak szakítas után?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok,hogy ez az inkább rossz időben találkoztunk fejezet.

Együtt voltunk,rendben is volt minden,aztán mostanába vége lett,részéről elmúlt a nagy tűz,nem is vesztünk össze naggyábból le kommunikálta.Neki megvan az új,én még "gyászolom"

De valamiért hiszek az ilyenekben.

Fiatal lány,van is köztünk 11 év

Első nagy szerelem voltam neki,időben is hosszú volt relatív

Ezért merek valamilyen szinten hinni ebben,ha van ilyen.

Nyilván én is nyitott szemmel fogok járni.Harag nincs bennem meg bosszú vágy stb.


2021. márc. 6. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet,mindenre volt már példa
2021. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezhet, de ebből nem lesz semmi. Ő talált már mást. Te az első "nagy" szerelme voltál, ami a legtöbb embernél csak egy útkeresés és nem érett szerelem.
2021. márc. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom,mert tényleg szerettem szívből,természetesen rosszat nem kívánok.Talán azért érzek kis jó reményt,mert nem balhéztunk,nyilván kérdezgettem stb.De összesen úgy gondolom rendben voltunk,sőt.. hát.. talán túlságosan is igyekeztem,segíteni amibe lehetett ,de ezeket tudta hogy számithatott rám.Apósom,anyósom mondott egy olyan mondatott,hogy szép emlék leszek higgyem el,de most engedjem el,gyakorlatilag kell neki tapasztalat még/pofonok,és ki tudja mi történik évek múlva,ő is erre próbálta vissza vezetni hogy rosszkor találkoztunk,de most még nem akarja le kötni magát.

Meg hogy annyival "jobb" most,hogy gyerek nincs stb, tud mérni a másikhoz szerintük magas a mérce,főleg miután a köd leszáll majd. Jól estek ezek,legalább nem szidtak

2021. márc. 7. 07:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Rá adásul,a héten valamiert sokat álmodtam róla,tök furcsa volt,jó kedvű volt meg ilyenek
2021. márc. 7. 09:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!