Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 31 éves nő és 20 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves nő és 20 éves fiú között működhet párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
ha megfelelően érettek egymához, illenek egyáltalán akk akár működhet persze. soha semmi nem múlik a koron
2021. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Akarsz még egy gyereket vagy mi?
2021. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de a szex csodálatos lehet. Egy 20 éves heti 20-szor megdugna, ha tehetné.
2021. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
A legtöbb esetben egy darabig működhet.
2021. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha kibírják pár évig még együtt, akár gyerekük is lehet, már ha akarnak.
2021. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy az 1-es mondja, megfelelő érettséggel és intelligenciával igen. Természetesen nem szexre, hanem valós, egymás megbecsülésén alapuló, tartalmas kapcsolatra gondolok. Jó példa erre a barátaim. Hasonló a korkülönbség köztük, már házasok, van egy lányuk.
2021. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 András y válasza:
Szerintem simán működhet.
2021. márc. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kalamajka válasza:

Én nem tudnám elképzelni, hogy komolyan vegyek egy mostani 20 évest. Persze, attól még elképzelhető, hogy van egy olyan öreg lelkű 20 éves, akivel meg tudnám érteni magam, de akkor is ott van a kisfiús külső, ami nekem nem lenne vonzó. 20 évesen vonzónak tartottam, de már túl fiatal. Nekem az elfogadható korkülönbség lefelé max 4 év, felfelé max 2, de ez én vagyok.


A régi korokban ez bevett dolog volt, szerintem ez az adott két emberen múlik. Mindketten közelíteniük kell egy közös ponthoz, és működhet. ;)

2021. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!