Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba és van barátnőm. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a barátnőmmel, mindjárt 23 évesek vagyunk. Mindketten egymás elsője vagyunk. Tegnapelőtt felmentem Omeglere mert karantén van és mostanában nagyon unatkozok ráadásul a barátnőm is másik városban van. Egyáltalán nem csajozási célból mentem fel de mégis beleestem egy lányba akivel órákat beszéltünk. Én nem láttam sosem az arcát de így is teljesen beleestem a személyiségébe. És ő kezdett flörtölni velem. Tegnap küldött egy képet magáról és 10/10-es (őszintén még jobban is örülnék ha nem nézne ki olyan jól). Viszont van két bökkenő: muszlim és Londonban él. Nem nagyon hardcore muszlim, nem hord hijabot és küldött egy képet ahol a fél melle ki volt kb. Ezért tudom hogy irracionális az egész dolog, mivel én nem szeretnék muszlim gyerekeket és nem hiszek a távkapcsolatban sem túlságosan. Persze azt mondta majd ideköltözik, de addig még sokat kell várni. De ennek ellenére olyan jó kémia volt köztünk amit még senkivel nem éreztem.

A mostani barátnőm viszont egyáltalán nem akar gyereket soha. Ezért én már régóta sejtem, hogy ez a kapcsolat nem fog örökké tartani. De még nem akartam szakítani vele mert jó vele bár nincs vele olyan jó kémia mint a másikkal. De racionálisan nézve a másikkal sem lesz jó vége pedig ő is eléggé belémesett. Szóval tudom hogy hülyeség de nem tudom kikapcsolni az érzéseimet, és nem vagyok ilyen szerelmes típus mert utoljára középiskolában éreztem ilyet. De már maga a tény is hogy így beléeshettem másba azt jelenzi hogy nincs szerelem a mostani barátnőmmel.

És egyik sem tud a másikról, szóval jelenleg mindkét lányt érzelmileg megcsalom. Ez nagyon fáj nekem és az is, ha el kell hagynom a mostani barátnőmet, ráadásul ha a londoni megtudja akkor valószínűleg ő is lekoptat. Tiszta depressziós állapotban vagyok. De előbb utóbb úgyis szakítanánk a mostanival, csak nem gondoltam hogy ilyen hamar kell. Illetve még várhatok arra hogy meggondolja magat, és közben elszalasztok egy jó lehetőséget.



2021. márc. 7. 22:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Hallgass az eszedre!
2021. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a gyerek fontos kérdés. Nem jarnék olyannal, aki nem szeretne.

Nézd, azt gondolom, hogy egyik lánnyal se lesz hosszú távon kapcsolatod. Keress oylat, aki itt él és akar gyereket. Fiatal vagy még

2021. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
90%
Ha érzed azt, hogy ennek vége lesz amiben vagy, akkor legyen vége. De saját felelősséged tudatában lépd ezt meg, beleszámolva, hogy lehet, hogy a londonival sem lesz semmi és benne van a pakliban, hogy egy időre egyedül maradsz. (Ami alapvetően jobb, mint egy olyan kapcsolat amiről tudod, hogy nem tart sokáig a problémák miatt)
2021. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

Tegnapelott beszeltetek eloszor, de mar eljutottatok arra a pontra, hogy Magyarorszagra koltozik es itt fogtok csaladot alapitani?!


Kamu!!!

2021. márc. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem kamu, nyilván félig poénkodásból és flörtölésből mondta, de szerintem tényleg lehetőség. Sajnálom hogy te nem vagy olyan jó a nőkkel, hogy ilyeneket mondjanak neked:(
2021. márc. 7. 23:18
 6/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy a netes nő le akar húzni? Tényleg nem ismerem a muszlimokat, de azért nagyon gyanús, hogy csak azt szeretnék, hogy vagy te menj ki vagy küldj pénzt, hogy idejöhessen, majd lelép a lóvéval.
2021. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem küldenék pénzt neki és szerintem egy 10/10es lánynak egymillió más lehetősége lenne Londonban egy gazdag pasi kifogására.
2021. márc. 7. 23:36
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is irreális az egész. Megnézném azt a félmelles muszlim képet... :D
2021. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
95%
szerintem minél előbb szakíts a mostani barátnőddel, különben rossz vége lesz! (lebuksz vagy vmi) Mondd hogy már nem vagy belé szerelmes és hogy jó volt vele, de nem lehet közös jövőtök ha máshogy képzelitek el. Azt nem tudom hogy vagy e annyira tökös hogy beszámolj neki a netes muszlim csajról, ha 3 évig voltatok együtt akkor lehet hogy érdemel annyit hogy megtudja az igazat...
2021. márc. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező ismered a kamureg című műsort? :D
2021. márc. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!