Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Munkahelyen az egyik kolléganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen az egyik kolléganőm felé érzéseim vannak, hogy tudnám ezt valahogy elnyomni magamban, amúgy szintén nő vagyok?

Figyelt kérdés
Hogy tegyem túl rajta magam, ha minden nap találkozunk? Volt valaki hasonló helyzetben?

2021. márc. 14. 12:31
 1/9 A kérdező kommentje:
néha azt érzem , hogy kicsit szerelmes is vagyok belé...
2021. márc. 14. 12:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Van pasid, barátod, férjed?
2021. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ismerkedem egy sráccal, aki szimpatikus, de eddig még csak egyszer taliztunk, mert a munkája miatt csak 7végente tudnánk összehozni.
2021. márc. 14. 12:43
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy a kollégámnak van férje is... :(
2021. márc. 14. 12:43
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Utálod a férfiakat jelen pillanatban hogy leszboszoskodsz? Vagy csupán meguntad a rudit?
2021. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ehh, nem utálom őket, csak a nők jobban bejönnek...
2021. márc. 14. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem - meredek, de - közeledj a nőhöz, menjetek el egy kávéra, és beszélgess vele finoman, hogy ő mit gondol a a másságról-, és a leszbikusságról. A válaszból kiderül, és ha okés, akkor indulj be:)!
2021. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne nyomd el mert később lelki sérülést fog okozni. Tapasztalatból mondom.
2021. márc. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyomd el, ha nem akarod, h megbelyegezzenek. Nálunk is van egy leszbi csaj, az idősebb kollégák (40es korosztály) a háta mogott kuncog, meg gunyolodik rajta. 2 meleg sráccal ugyanez a helyzet.
2021. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!