Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 10 évvel a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 10 évvel a szakítás után miért fáj megint?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom, akivel nem lett szépen vége. Mindketten büszkék voltunk, fájdalmas volt a lezárás. Elsők voltunk egymásnak, másként láttuk a jövőnket. Azóta voltak kapcsolataim, de sosem érzem azt, amit vele éreztem. És bár találkoztunk évekkel a szakítás után, átbeszélni a dolgainkat, akkor úgy éreztem, hogy teljesen semleges és mivel kevés esély volt arra, hogy találkozzunk, barátok maradtunk. Most is úgy gondolom, hogy csak az emlékek miatt érzem ezt a fájdalmat, amit lassan 10 év után újra érzek. Nem napi szinten, de ha valamiről eszembe jut. Ő sokáig mondogatta, hogy hiányzom neki meg szeret még mindig, de nekem akkor semlegesek voltak az érzéseim és egy kevés harag is volt bennem amiért főként az ő döntése miatt így alakult. Persze két emberes dolog, de a szakítást az ő döntése eredményezte.
2021. márc. 16. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogY lassan eltelik az életed!
2021. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es, és mit tud vele kezdeni?

A, vagy összejönnek újra, megpróbálják együtt

B, teljes mértékben kizárja az életéből, aztán idővel elfelejti, talán.

10 év azért az sok.

2021. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Persze ha barátok maradtok és állandóan jelen van valahogyan, nem csoda ha fáj :D


Ki kéne zárnod, kisanyám!

2021. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is két út van. Újra együtt, vagy pedig szakítsatok meg minden kapcsolatot és idővel talán jobb lesz.
2021. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó ideje nem beszélünk már. Amíg beszéltünk kb. 1-2 évente, addig semmi ilyen bajom nem volt. Közösségi oldalakon is leállítottam a követését még haragból. Nyilván élem az életem azóta úgy, ahogy... de mostanában vannak pillanatok, amikor fáj. Nagyon remélem, hogy egyszer elmúlik, vagy együtt tudok élni ezzel az egésszel.
2021. márc. 16. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked ne. "Ezzel a egésszel" kellene együtt élnek, hanem egy hozzád illő emberrel.

Az sokkal jobb.

2021. márc. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, nincs olyan. :) Legalábbis, aki annyira passzolna.
2021. márc. 18. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!