Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható egy párkapcsolatban a nagy korkülönbség? És mennyire működhet 25N és 38F között? a Szüleim nagyon ellenzik de én nagyon szerelmes vagyok

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 10:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
A te életed. Viszont amíg nagyon szerelmes vagy, ne hozz komoly döntést (házasság, gyerek, közös ház vásárlása)!
2021. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Tökéletesen működik. 24N 41F voltunk amikor osszejottunk, két hét múlva osszekoltoztunk. Azóta eltelt pár év, van gyerekünk és ugyanolyan szerelmesek vagyunk mindketten . Szoval hajrá, ne hagyd magad befolyásolni! :)
2021. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

Sógoromék 39F és 24N, közöttük nagyon jól működik a dolog.

Ha a szüleid szemszögéből nézem a dolgot én sem örülnék, ha a lányom egy ilyen idős pasival kezdene, de ha megismerném az illetőt és látnám, hogy rendes ember, akkor nem lenne ellene kifogásom.

2021. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Én 29 voltam, ex 48...3-4 év múlva jött ki a korkülönbség meg miután jöttek a gyerekek...
2021. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Semennyire. De úgyis beszélhetünk neked. azért mert 2 embernek működik a válaszadók közül, ennek számodra semmi jelentősége nincs.
2021. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!:) nagyon boldog lennék ha működne de próbálom reálisan nézni a helyzetet amennyire lehet, tudom az érzések befolyásolják az embert.
2021. márc. 17. 11:15
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem látod reálisan a helyzetet, hiába próbálod. Ha szeretnél majd gyereket, saját családot, akkor már rögtön bajokba fogsz ütközni. 45 év körül már nem fog a pasi gyereket vállalni, te meg ha jól gondolom most még korainak tartod.

Aztán lesz majd más gond is, meglátod, hogy nem fog egyenrangúként kezelni. Több élettapasztalat okozza ezt. Bármilyen vitás ügyben, övé lesz az utolsó szó.


Egyébként soha nem értem meg ezeket az idős fószereket, amikor fiatal lányokkal kezdenek. Én 35 évesen próbáltam 25 éves lánnyal, de konkrétan gyerekesnek éreztem a viselkedését.


Annyit ajánlok, hogy hosszú távon tervezz és gondold jól meg, hogy belefér-e egy ennyivel idősebb fickó.

2021. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
A szüleim közt 10 év van, akkor jöttek össze, amikor anya 20, apa 30 éves volt. Jól megvannak szűk 30 éve, köszönik szépen.
2021. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
7. Laár Andrásnak kb 58 éves korában született a legkisebb fia.
2021. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Köztünk működik. 27N,40F

4 éve vagyunk együtt, mostanában tervezzük a gyermeket. Engem nem érdekel más véleménye, de őszintén szólva, nem volt még olyan, aki megszólt volna minket emiatt. Sokaknak meg már 2 év korkülönbség is sok, az meg már a ló túloldala. A nagy korkülönbség akkor működik, ha mindkét félnek azonosak az igényei. Mindenben. Köztünk 13 van, de 20 év körül már én is soknak tartom.

2021. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!