Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Ki szeretném írni magamból ezt az érzést, hátha másnak is volt hasonló tapasztalata. 2 évig egy nem túl harmonikus párkapcsolatban éltem (eddig ez volt a leghosszabb, legkomolyabbnak tűnő), ahol jelen volt az érzelmi zsarolás. A végén igazából eldobott, mint egy rongyot miután már más is jó volt. Az önbizalmam a nullára esett érthető módon. Most pár hónapja randizok egy férfival és hihetetlenül más. Múltkor kimondta a szeretlek szót és elsírtam magam..azt gondoltam nem vagyok normális. Rengeteg mindent tesz értem, amit előtte senki és azt gondoltam itt valami nem oké. Valószínű, hogy a múlt béli sebeim miatt nehezebben nyílok meg..de hogy tudnám ezeket az érzéseket kontrollálni? Nehezen tudom elhinni, hogy valaki képes igazán szeretni és tudat alatt keresem a problémát. Volt már hasonló problémátok? Hogy tettétek rendbe magatokat?

2021. márc. 19. 06:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Milenne ha elkezdenéd élvezni az újat? Ezzel megoldódna a múlt.
2021. márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Sosem értettem, hogy egyesek miért agyalják túl a dolgokat. Ahogy előttem írták, egyszerűen élvezd azt a jót, amit feléd sodort az élet. Értelmetlen dolog "múltbeli sebeket" hordozni, mielőbb meg kell szabadulni tőlük. Max. egy-két hétig szabad nyüszíteni egy régi kapcsolat miatt. Minden bezárult ajtóval egy új ajtó nyílik meg. Neked úgy néz ki, kinyílt ez az ajtó, hát akkor menj be rajta...
2021. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Asszem itt is hamarosan azt fogod érezni, hogy érzelmileg zsarolnak, mert nem hiszed el, hogy szerethetnek is:) Szóval gyakorolni kéne a hátsó gondolatok nélküli elfogadást.
2021. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
1-2-nek igaza van, valóban élvezni kell azt, ami jelenleg van, de tapasztalatból tudom, hogy ez nehéz, nagyon nehéz ilyen kapcsolat után. Nekem az segített ebben, hogy önismereti online előadásokat hallgattam, és egy-két ilyen önbizalomtuning eseményre személyesen is elmentem, hogy jobban bízzak magamban, elhiggyem, hogy igenis szerethető vagyok én is. Mostmár tudom értékelni a kapcsolatomat, és nem gondolom már azt, hogy engem nem lehet szeretni, és hogy biztos nem gondolja komolyan a párom. Sok sikert :)
2021. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Oh nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Igyekszem minden nap tudatosítani, hogy csak túlreagálom és nem szabadna mögé látnom semmit.
2021. márc. 19. 10:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Alkalom adtán ne szégyelld és nyugodtan áruld el neki, hogy miért sírtad el magad (a kérdésedben utaltál rá). Bizonyára értékelni fogja.
2021. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A túlgondolás is egy addikció
2021. márc. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2021. márc. 21. 10:57
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló volt. Féltem belevágni, hiába volt szép és jó minden, ellöktem magamtól, aztán féltem kimondani az Sz betűs szót, mert féltem akkor valósággá válik és újra összetörik a szívem. De rájöttem, hogy ez ellen nincs védelem. Kellett egy kis idő míg elült a gyanú, hogy ez se lesz normális, míg átálltam lélekben, de hidd el elmúlik és utána szuper lesz. Mi azóta házasok vagyunk.
2021. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2021. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!