Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit ajánlotok egy 3. hónapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok egy 3. hónapi meglepetésre egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3. hónapot meg kell ünnepelni?
2021. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Milyen nemű vagy, melyik korosztályba tartoztok?

Ha romantikusabb típusúak vagytok, akkor gyertyafényes vacsi, ha nő vagy akkor emellé mehet egy szexi fehérnemű is. Vagy menjetek el kirándulni egy erdőbe, hegyet mászni, valamelyik gyönyörű magyarországi tóhoz esetleg...

Az a baj, hogy végső soron úgyis te ismered önmagadat és a párodat, mi maximum a saját kapcsolatainkból tudunk kiindulni.

De például, ha szentimentálisak akartok lenni egy kicsit, akkor csináltass közös fotóalbumot, közös képes párnát, valami szívecskés bögrét, satöbbi.

Ha nem vágytok semmi ilyen romantikusabb dologra, akkor pedig egy alapos szexmaraton (masszázsolajjal, plusz síkosítóval meg minden jóval ami eszetekbe juthat), 50 centis pizza és egy hétvégét eltölteni közösen. 😝

2021. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a tini kategória 🤷‍♂️
2021. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

#2 vagyok

Igaza van annak, aki ezen a kérdésen csodálkozik, szerintem is kicsit fura a 3. hónapfordulót megünnepelni, ugyanakkor szerintem itt inkább arról lehet szó, hogy a kérdező amúgy is szívesen lepné meg a párját valamivel és ezt a hónapfordulót jó indoknak érzi rá.

2021. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
"szexi fehérnemű " Ha már a harmadik hónapfordulóra ezeket ellövi, akkor később mi lesz?:D
2021. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy tál jó lencsefőzelék?
2021. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5: egy fekete csipkés melltartó + tanga kombináció bőven elég, évek múlva meg majd mehet a neccharisnya, combfix, esetleg szerepjátékokhoz való különböző szettek. Nem nagy dolog ez, miért is ne lehetne próbálni kicsit szexibbnek lenni már a kapcsolat elején is? :D
2021. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
3. hónapot ünnepelni? A párodnak ajánlanám hogy meneküljön és vissza se nézzen.
2021. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
18 éves fiú vagyok és sajnos még nincs jogsim, hogy szabadon mehessünk autóval, de dolgozom ezen. A barátnőm fiatalabb nálam, de benne vagyunk már az ilyen szexuális dolgokban a szexmaraton miatt😂 (nem rossz ötlet azt belátom). Szexi fehérnemű az már van és nem is egy. Szeretem meglepni dolgokkal, random egy virág vagy csoki, de az első hónapfordulótól kezdve ilyen közös képek, rakatnyi édesség, és ilyen apróságokkal lepjük meg egymást. Most is valami ilyesmire gondoltam, csak valami nem megszokottat vagy maradjak ezen a vonalon?
2021. márc. 21. 14:14
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha már a harmadik hónaónál jártok, akkor érdemes lenne esetleg elgondolkodni valamilyen gyémánt ékszeren. A lányok nagyon csípik!
2021. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!