Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek hány évesen válnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hány évesen válnak éretté egy párkapcsolatra ? Amikor már 2 felnőtt ember áll egymással szemben.

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Egyénfüggő.
Korfüggő.
40 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

ez mindenkinel mas, kell hozza elettapasztalat, onismeret, szemelyisegfejlodes, erzelmi intelligencia stb., es persze elhatarozas, hogy te komolyan gondolod. altalaban tizeneves korban ezek meg nincsenek meg. en ugy vettem eszre, hogy nagy atlagban 25 korul lesznek az emberek eleg erettek az elso normalis parkapcsolatukra.

persze van aki meg 40 evesen sem eleg erett hozza, es lehet, hogy soha nem is lesz.

2021. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Például akiknél kitolódik a gyerekkor, lehet, hogy csak 40-45 évesen talál rájuk a szerelem. Mondjuk zsarnok szülők, vagy destruktív családi minták stb... miatt.
2021. márc. 28. 12:12
 3/18 A kérdező kommentje:
Pl ha bennem van a "sérült kisgyerek", akkor még nem állok készen a szerelemre. Akkor kell belemenni egy párkapcsolatba, ha toppon vagyok lelkileg.
2021. márc. 28. 12:14
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
én pl soha.
2021. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Valaki már 18-20 évesen éretten gondolkozik és pontosan fel tudja mérni az igényeit és a saját jellemét, valamint tud hosszútávra tervezni, míg valaki 50 évesen is csak vakarja a fejét, hogy nem érti, miért nem tud egy randit összehozni.
2021. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Én 23 évesen ismertem meg a férjemet, most 29 vagyok. Nem voltam, és sajnos most sem vagyok érett, pontosan az általad leírtak miatt. Egy elhagyott kisgyerek van bennem, aki még mindig gyakrabban tör elő, mint szeretném. Én a felnőtt létet onnantól tartom számon, ha valakinek már nem jelent problémát az érzelmeit kezelni, a belső gyermekét kordában tartani megterhelő helyzetekben. Vannak sokgyerekes szülők, akik ebben az értelemben maguk is gyerekek. Nekem a kapcsolat talán innen nézve korai volt, gyereket viszont semmiképp nem vállalnák így.
2021. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A lelkedben a "kisgyerek" halálodig veled lesz, a lényeg, hogy hogyan kezeled.
2021. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Általában olyan 20-25 közzött, néha 30.


A 40 erős túlzás. Jó hogy nem a nyugdíjasklubban áll készen az ismerkedésre.

2021. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én például eléggé későn érő típus vagyok, mert sok kudarc, bántás volt az életemben, apámmal egy hosszabb időszakban pedig kifejezetten rossz volt a kapcsolatom, sokat veszekedett velem, kiabált. És ezt a mai napig nem sikerült feldolgoznom.


Lelki fogyatékosként meg nem akarok belemenni egy kapcsolatba, nem lenne helyes döntés. Aki lelkileg rendben van, annak való a szerelem.


De a lelki szemetesládámat nem önthetem rá a másik emberre. Előtte ki kell üríteni lelkem szemetesládáját, kitisztítani, kisuvickolni. Ha mindenki ezt az elvet vallaná, sokkal kevesebb tönkrement kapcsolat lenne !

2021. márc. 28. 12:37
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.
2021. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!