Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagyjam ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel lassan egy éve levelezem. Úgy érzem, olyan, akire mindig is vágytam külsőre és belsőleg is. Viszont jelenleg Németországban dolgozom a nyárig és az életkörülményeim nem teszik lehetővé, hogy hazamenjek. Nagyon elfoglalt vagyok és ezt nemcsak mondom, tényleg így van. Sajnos nem tudok annyit foglalkozni Vele, amit látom, hogy igényelne. Többször írta, hogy vár rám és ha eddig kitartott, már nem adja fel, viszont érzem az üzeneteiből a szomorúságot és azt, hogy mindig hiányzom neki. Fura, hogy nem találkoztunk még soha, de nagyon megszerettelem és nekem is sokszor hiányzik. Viszont mostanában elég sokszor szóvá teszi, hogy nem érzi, hogy fontos lenne nekem, mert bevallom őszintén, néha gépközelbe csak hetente jutok és akkor tudok válaszolni a félbemaradt beszélgetéseinkre. Sajnos emiatt már többször rá is kérdezett, hogy nincs-e valakim. Szóval nem tudom, hogy mit tegyek. Engedje el vagy mit csináljak, mert nem hiszem, hogy meglennék nélküle. Ő olyan igazi lelki társ, akivel előtte még soha nem volt dolgom és egyébként mindenben tökéletes számomra. Egy igazi kis csoda.

2021. márc. 29. 15:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Láttuk egymást videón. Facebook chaten van ilyen videóhívás funkció. Csak azt nem erőltetem, mert akkor tudom, hogy belemerülnénk és ennyi időm nincs jelenleg.
2021. márc. 29. 19:07
 12/13 anonim válasza:
100%
10. Azért ez nem így működik. Ha van valakije, ne hülyítse, ha a másik feltehetően vár rá és nem ismerkedik mással. Azért az sokat elmond, hogy egy éve Vele foglalkozik és nem másik 20-szal. Egyébként joggal kérdezi, hogy van-e valakije, pláne, ha egy hétig nem válaszol. Ok-okozat. Én is rákérdeznék. Persze tuti nem fogja megmondani, de mások érzéseivel akkor meg ne játsszon.
2021. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem nincs egy perc időm se, annyi azért mégis van, hogy küldjek a szerelmemnek annyit, hogy "Nagyon hiányzol!". (Persze ő is dolgozik, erre csak visszapöttyent egy szívet, aztán tudjuk, hogy gondoltunk egymásra!) Nem kell órákig beszélni ahhoz, hogy a másik érezze a törődést!
2021. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!