Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az unokatestvére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az unokatestvérembe,nagy baj?

Figyelt kérdés
Szóval beleszerettem az unokatestvérembe,rengeteg hasonló kérdést elolvastam ezen az oldalon, mégsem nyugodtam meg. Nagyon nagy baj? Van aki azt irja majd hogy igen,semmi baj.
2021. márc. 30. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden rendben, von Habsburg. Ebből még semmi rossz nem származott.


[link]

[link]

2021. márc. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, kistiniként én is bele voltam zúgva.
2021. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a család ezt jól fogadná.
2021. márc. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is bele szerettem,aztán ki is szerettem belőle,szép állom volt. 😬
2021. márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy baj.
2021. márc. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak ne dugjatok.
2021. márc. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 19 éves lány tette fel a kérdést aki az első unoka tesójával meg kekszelt többször is, szerinte ez normális mert a biblia nem ír róla semmi ellenvetést ! :D
2021. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Furcsa is volna ha írna, elvégre ha kezdetben csak Ádám és Éva vala, a gyerekeik kivel dugtak? :)
2021. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? A szeretet csodás dolog! Ha le is fekszel vele az már baj lenne. Érzéseinket fiatal korban nem mindig tudjuk kontrollálni, de cselekedeteinket igen.
2021. ápr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Azért ha valaki kis gyermek korától úgy is nevelkedik az unoka testvére mellet mint akik testvérek ott nem alakulhat ki szerelem, nem olyan emberekről beszélünk akik néha találkoztak hébe hóba ha nem együtt nőltek fel, a testvéri szeretet soha nem alakul át szerelemé ez beteges.
2021. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!