Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám neki bebizonyíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám neki bebizonyítani, hogy mindennél jobban szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, egy hónapja ismerjük egymást. Ő 23, én 25 vagyok. Sajnos nem egy városban lakunk, így nagyrészt egész nap chatelünk, de már többször volt rendes randink is. Jól kijövünk, de ő elég bizonytalan. Én az első hét után tudtam, hogy ő az igazi. Sajnos annyira elvették az eszem az érzelmek, hogy elrontottam mindent, türelmetlen voltam vele és siettetem a dolgokat. Azt mondja, hogy úgy érzi nem lesznek olyan erős érzelmei irántam, mint nekem felé. Viszont azt is mondta még korábban, hogy neki amúgy is nagyon sok idő kell ehhez...

Én várnék rá ameddig csak kell, megtennék érte bármit. Az itteni életem is feladnám és odaköltöznék abba a városba. De nem tudom, most mit tegyek, mit tehetek. Helyre tudom e hozni egyáltalán...

Van valakinek bármilyen ötlete, mit tudnék tenni? Tiszta szívemből szeretem és nem akarom elveszíteni.



2021. márc. 30. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálom, helyében én is megijednék. Nem azért, mert nem hiszem, hogy lehet ez ilyen hamar érezni, hanem mert egyoldalú és ez könnyen zaklatásba megy át.


Kívánom, hogy megoldódjon, adj neki teret és időt, kicsit fogd vissza magad!

2021. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
20%

A szivedet a kezébe kell adnod!!!


Viccelek csak, nem érdemes vele foglalkozni.

Félrebeszélős kiscsaj az ilyen.


Ahogy látom, te se kaptál még túl sok puncit ebben az életben...

2021. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Én azt nem értem, hogy miért leszek szerelmes olyan valakibe, aki nem szeret viszont. 7 évvel ezelőtt voltam utoljára szerelmes, akkor is egy olyan lányba, aki nem szeretett úgy viszont.

2021. márc. 30. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ez a lány nem akar téged igazán és nem is fog működni. Valamiért randizik veled (önbizalomhiány, nincs más, csalódottság), de nem lesz beléd sosem igazán szerelmes.

(Fura egyébként, hogy fordított esetben már legalább 10 válaszoló betolta volna, hogy csak szórakozik veled.)

2021. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Elseszted, már akkor nyert amikor még szinte nem is ismert.


Legközelebb ne legyél hülyegyerek és vallj szerelmet a második beszélgetés után.

2021. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Na, erre jó például az, ha nem dobálózik az ember olyasmikkel, hogy szeretlek, amíg még nem is igazán ismeri a másikat. Mert mi alapján is szeretnéd? Néhány randi meg egy hónap csetelés? Ha ez alapján bele tudsz szeretni valakibe, az hazugság. Maximum az érzésbe, a saját magad által róla elképzelt képbe, a lehetőségbe, hogy végre nőd lesz, ezekbe tudsz "beleszeretni", de nem belé.
2021. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!