Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kirakni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kirakni valakit a szívemből?

Figyelt kérdés

Beteljesületlen szerelem kínoz már másfél éve. A bizonyos személy többször megbántott már, hiába mondom, hogyha legközelebb kedves lesz, nem fogadom be újra, mégis repdesek az örömtől. Így nem tudok nyitott lenni olyan kapcsolatra sem, amiből esetleg lehetne is valami. Kár, hogy nem tudjuk irányítani az érzelmeinket, különben már úgy tettem volna ki őt a szívemből, mint ahogy a banánhéjat dobjuk a kukába. Csak ez sajnos nem ilyen egyszerű.

Valami módszer, hogy hogyan tudnám megoldani ezt a szituációt?

18L



2021. ápr. 1. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Ő helyette engedj be engem a kicsi szívedbe.
2021. ápr. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig de, te rendelkezel a saját tested és elméd felett, te irányítod azokat. Csak úgy mint amikor ki akarod nyújtani a karodat, ugyanígy az érzelmeidet is képes vagy irányítani (elméletileg). A legegyszerűbb módszer, hogy összegzel, levonod a következtetéseket, majd asszerint cselekszel, esetedben elfelejted az illetőt.

Persze nem ennyire egyszerű, ez annál árnyaltabb, hiszen pl. izomlázzal a karodat is nehezen mozgatod. Az érzelmeiddel is hasonló a helyzet, ha meg rekedsz, nehézkessé válik tovább lépni. Csak határozd el, adj magadnak időt az elengedésre és kész.

2021. ápr. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az segített, hogy írtam egy listát azokról a dolgokról amivel megbántott. Ha eszembe jutott, hogy hiányzik, elolvastam a listát. Az idő megszépíti az emlékeket, de így, hogy a tetteivel sokkoltam magam nap mint nap, hogy igen basszus... ilyen is történt. Viszonylag hamar sikerült így elfelejtenem. Mellette pedig sokat jártam el barátokkal kirándulni, ilyesmi. Lekötöttem magam.
2021. ápr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen, fogod és törlöd mindenhonnan, a telefonszámát, képeket, mindent. És idővel el fogod felejteni, mert így vagyunk megteremtve.

Akkor nem megy ha mindig időt töltesz vele, beszélgettek, stb. Ez egy ösztön, főleg azért kell neked mert az agyad izgatja hogy mindig eltávolodik, és meg akarnád szerezni.

Illúzió, és nem vezet sehova.

Emberek vagyunk, nem állatok, hogy ösztönből cselekedjünk. Fogod, törlöd, és idővel elmúlik ez a köd. Adj teret másoknak.

2021. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha így hagysz mindent ahogy most van, nemhogy másfél évig, hanem egész életedben tartani fog ez az egész. Számát kitörölni, letiltani mindenhonnan, levegőnek nézni. Legyen már egy minimális önbecsülésed és ne isteníts olyasvalakit, aki megbántott
2021. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban vagyok, valahogy magyarázd meg magadnak, hogy te sokkal többet érsz annál, mint hogy egy olyan ember után vágyakozz, akit nem érdekelsz.
2021. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ugyanígy az érzelmeidet is képes vagy irányítani"

Tény, hogy vannak ilyen lepkefingnyi érzelmek az ember életében, kedves 2-es, de azok annyit is érnek! Igazi szívügyekben azonban az észérvek nem rúgnak labdába.

2021. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!