Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek be valljam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek be valljam hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Nem régen elhívtam egy lányt randira de nemet mondott mert akkor volt párja,most viszont úgy tudom hogy nincsenek már együtt.A rózsaszín köd már nincs de rengeteget gondolok rá és szeretem,de nem merem bevallani neki most még. Hiányzik ha nem látom vagy hallom a hangját.Szerintetek mit tegyek? Várjak még? És meddig várjak? Köszi a válaszokat.

2021. ápr. 1. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Várjunk még
Ne várakozz
24 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ne is várjál!

Szerelmi vallomás, maximum gimnáziumban működik. Ha szeretnél nála próbálkozni, egyszerűen hívjad el egy laza erdei túrára vagy sétára a parkban. Beszélj vele, mutasd ki az érdeklődésed.

2021. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem lessz ez még túl korai?
2021. ápr. 1. 11:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan érdeklődhetsz, hogy hogy van, mi újság van vele, csak ilyen általánosságokat. Ezekből már valamennyit leszűrhetsz. Ha barátságos és úgy érzed, szívesen beszélget veled, kis lépésekben haladhatsz felé, de ne rohand le szerelmi vallomással.
2021. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#2: ennyi infó alapján nem tudom. Ne az első üzenetedben legyen a meghívó, előbb csak beszélgess el vele, "teszteld a vizeket".
2021. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

No way! Negatív! Ezt nagyon gyorsan felejtsd el!

Hány éves vagy? Ez a gyerekeknél megy így.

Valakit lerohanni egy szerelmi vallomásal lássuk be, kellemetlen és ciki.


Először csak beszélgess vele, vedd a jeleket, hogy érdeklődik-e irántad vagy egyáltalán nyitott-e kapcsolatra.(szakítás után közvetlenül nem túl szerencsés időzítés) Ha nem tudod eldönteni, hogy a jelek alapján léphetsz a következő szintre, kérj olyantól segítséget aki tapasztalt.


Ha nyitott rád, akkor találkozz vele, legyél figyelmes, udvarolj és hódítsd meg. És ne, egyáltalán ne vallj szerelmet! Ez csak a hollywoodi filmekben nyerő, a valóságban ultramegaciki. Valahogy így szokás.

Akkor mondd neki, hogy szereted ha már egy ideje együtt vagytok és biztos a dolog.

Ha nem, akkor engedd el a dolgot. Azt úgy nem szerelemnek hívják, hanem rajongásnak.

2021. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahová, és ha igent mond, nehogy mond neki hogy szereted, mert azonnal elszalad.
2021. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj, óvatosan puhatolózz! Azt nehogy elmondd, hogy már most mennyire odáig vagy, mert elrohan.
2021. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De miért rohan el,tudom hogy mit érzek nem vagyok már gyerek,miért ennyire félelmetes ha egy férfi bevallja az érzéseit? Mi ezzel a baj?Tudja hogy vonzódom hozzá hisz ha nem tenném akkor nem lenne semmi.Nem fogom lerohanni persze ez természetes.Egyébként eddig úgy érzem azok alapján amennyit tudtunk beszélni személyesen hogy érdekli mi van velem de távolság tartó is,gondolom nem áll készen ezért nem is erőltettem a témát,egyéb dolgokról jól el tudunk beszélgetni,már ha van rá alkalom hogy négyszemközt beszéljek vele,legtöbbször chaten beszélünk.Szerintetek jobb lenne ha most pihentetném a dolgot és várnék még pár hetet? Remélem addigra lecseng ez a vírus mizéria és el tudom hívni valahová, sajnos vidéken most nagyon korlátozottak a lehetőségek.Autóm most nincs ezért még kirándulni sem tudom lehívni,se mozi sem egy kávéra beülni valahová.Már úgy érzem megőrülök ebben a helyzetben.
2021. ápr. 3. 08:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Vidd el piknikezni, termoszban vihetsz kávét. Csak van faluhelyen is egy park, mező, franc tudja, ahol megoldhatjátok.
2021. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert garantálom, hogy még ha lenne is esélyed nála: OFF.

Mondom, ez a hollywoodi filmekben van így. De a valóságban letámadni valakit, hogy te szereted, miközben még csak randzitok, inkább ijesztő mintsem hízelgő.

Volt már párkapcsolatod?


Gondolj bele, van egy lány lehet, hogy tetszik neked, akár össze is jönnél vele de már gyakorlatilag az első randin közli veled, hogy beléd van zúgva, de te még nem.

Szóval milyen reakciót vársz?

Hogy elmondod és majd a nyakadba borul, hogy ó de jó?

Csak egy picit gondolj bele az ő helyébe. Ez neki nem jó lenne, hanem teher. Hiszen nem ismer még téged úgy, nem forrt még a levegő, nem volt semmi sem.


Ezt nem bántásból mondom, hanem igyekszem segíteni neked!


Amit te érzel az nem szerelem, azt úgy hívják, hogy plátói szerelem, avagy rajongás. Ezt halál komolyan mondom! De majd megtapasztalod úgy is. Ha viszont ez a lány kell, akkor ügyesen udvarolj neki! Harcolj meg érte. Legyél figyelmes, barátságos, stb., találkozz vele egyre többet, aztán hoppá egyszer csak ott az a csók MAGÁTÓL, ahogy annak lennie kell.

Amúgy is ez a legjobb része! Kihagynád a legszebb részt?

Szexet is úgy csinálnád, hogy nulla előjáték, csak úgy berakod neki?

Érted, hogy mire célzok ezekkel?


Nem ciki férfiként érzelmeket elmondani, nem ciki sírni sem. De mindennek meg van a maga ideje! 🙂


Figyu, segítek neked ha gondolod.(hogy éppen mit írj neki, mikor hívd el, mikor lépj a kövi szintre. Stb.)

2021. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!