Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális reakció?

Figyelt kérdés

A pasimmal több mint egy éve vagyubk együtt. Hivatalosan. Sosem volt a párkapcsolatok híve. Neki a függetlensége és főleg a munkája mindig fontosabb volt. De egy idő után több lett köztünk mint szexkapcsolat. Én régen beleszerettem, és éreztem, hogy ő is szeret. De nem hittem, hogy többet akarna. Viszont egy éve kb hivatalossá tettük, sőt össze is költöztünk, amikor a lezárás jött. Hozzá költöztem. Azóta is sokat dolgozik, viszony kevés időt töltünk együtt. Már amikor nem home office-ban dolgozik. Ezt mondjuk nem illik a szemére vetnem, mert én is sokat dolgozom. Többek között a lelkiismeretes hozzáállása miatt is egyedi. Az első dolog, hogy az elejétől tudtam, hogy ő nem szeretne nagy családot. "Nincs rá ideje". Én pedig szeretnék igaz kicsit később. De nem is erőltettem. Nagyon nehéz hozzá túl közel kerülni. Nagyon erős jellem, makacs, lobbanékony, hirtelen, de szeret bulizni, (barátnőm szerint túl sokat iszik), nagyon vicces, és hihetetlenül szenvedélyes. Így a szexuális életünk a csúcson van.


Nos. Terhes vagyok. Napokig hezitáltam, hogyan mondjam el. Azt hittem iszonyat dühös lesz. A legjobb barátnőmmel beszéltem erről, aki kicsit sem kedveli őt. Azt mondta:"Végülis jó srác. Megenyhül ha megtudja." Tegnap este amikor haza jött vacsiztunk, aztán szeretkeztünk, kétszer is. Éjjel pedig oda mentem hozzá az asztalhoz, ahol iszogatott meg cigizett. Elmondtam. Visszakérdezett, hogy terhes vagy? Megkérdeztem mit szól. Erre felállt, a kezébe vett, és azt mondta "Apa leszek, és te azt kérdezed mit szólok?" Még sose láttam ilyen boldognak, sose volt ilyen eleven, én sírtam miközben szorosan megölelt. Sose akart gyereket! Akkor most mi van?? De ennyire boldog sose voltam. Se az anyukám, se néhány barátom nem örült a kapcsolatomnak, azt mondták hibát követek el. De most olyan boldog vagyok, hogy nem tudok aludni. Ma mikor haza ért úgy köszönt, hogy "Csá anyuci!" Hozott nekem csokit. (utálja az édességet). Mindig figyelmes volt velem, de azért úgy érzem mintha félreismertem volna. Miért örül ha sose akart volna gyereket?


25F és 26L



2021. ápr. 7. 01:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ezt amikor elmondtam neki, tök pucérak voltunk. 💓 Megmutattam neki mind a három tesztet amit vettem és pozitív.
2021. ápr. 7. 01:20
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nincs min aggódnod, jó páran mondják azt hogy ők bizony nem akarnak gyereket amíg be nem csúszik mert akkor meg aztán a világ legboldogabb emberei :D (nőkre is igaz) Gratulálok, sok boldogságot nektek! :*

Viszont egy tanács, ha te tényleg nagycsaládot akarsz ő pedig bármikor is kijelentette hogy nem, akkor erről szerintem érdemes lenne a közeljövőben leülni és beszélgetni. Lehet hogy az is csak olyan volt mint egyáltalán a gyerek téma, de az sem mindegy hogy egy vagy három-négy gyerkőc van tervben. Most viszont először is szerintem élvezzétek ki az első boldog babaváró napokat ;)

2021. ápr. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Jobb lenne felnőnél. Neki ezek szerint sikerült, vagy affelé hajaz. De te 26/L? Lány? Anya leszel, és annyira gyerekes a megfogalmazásod, hogy a terhes vagyok részig azt hittem max. 20 vagy. Minden ilyen dologban mástól kérsz majd segítséget? Ha nem úgy néz rád, ha rossz kedve lesz, egyből kiírod idegeneknek, hogy "vajon meggondolta magát?". Nőjj fel a feladathoz.

Én nem mondom annyira, hogy biztosan akarja a gyereket meg téged, ha sosem volt kapcsolat -,és családpárti.

"Csá anyuci" Ezen is mosolyogtam. Olyan gyerekes még. Nincs ő erre még felkészülve. Te sem igazán. Ezt ne rossz néven vedd, a lepontozás sem érdekel, de tényleg nőjetek fel a feladathoz. Mert minimum 20-30 évre megkaptátok.

2021. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

A helyzet nem olyan drámai. Először is: nem kétlem, hogy anya leszel, de ahogy előttem már felhívták rá a figyelmet, gyerekesen fogalmazol, másszóval éretlen vagy. És butácska is. Viszont Mr. Munkamegszállott nem. Gondolom ezt anyud meg a barátaid is tudják, ezért nem értenek egyet a kapcsolattal. Logikus, hogy akkor ment bele az összeköltözésbe, meg a komoly kapcsolatba amikor a bárok bezártak, instán meg fb-n nem nagyon lehet senkit felszedni. Van kin megdolgozza a pélót. Gondolta majd úgyis kidob. Másodszor : nincs kizárva, hogy közben mégis megszeretett, vagy a szívéhez nőttél, így még a gyereknek is örül, noha egy kilométernél közelebb nem megy családhoz és kötöttségekhez.


Sok boldogságot, de azért nagyon vigyázz a lovagoddal.

2021. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Némelyik válasz azért őrület... Mikor örülnöd kellene...

A kérdésre : igen egyszerű - a pasi szeret téged. Máskülönben talán nem örült volna, ha mondjuk egy kalandból sül ki egy nem kívánt terhesség. Nagyjából ez várható, ha egyszer kerüli a kapcsolatokat, meg nem családbarát. De téged szeret, ezért kicsattan.

A legszebbeket! 🙏

2021. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 1Léna ***** válasza:
15%

Igen, hiszen ez a férfiasságát igazolja, és az érzelmi kötődését is kifejezi.

Testileg nagyon alkalmas idő a gyermekvállalásra.

Az állapotosság időtartama alatt a gyermeketek kifejlődik, felkészül a megszületésre, ti pedig ezalatt szülővé váltok. Kezdjétek el megálmodni, megtervezni közös jövötöket!

A gyerekeknek és a szüleiknek is nagyobb biztonságot jelent, a házastársi kapcsolat, mert az egy szövetség, egy elköteleződés, amit az aláírással hitelesítenek.

Minden jót kívánok nektek legyen sok örömötök együtt a babácskátokkal!

2021. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most van, szerintem térjünk majd vissza akkor, amikor már megvan a gyerek, mert nem ismerjük az illetőt. A leírásból ítélve, erre így meredek a gyerekvállalás, de a ti dolgotok.
2021. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

/8

Ezt most hogy érted?

2021. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!