Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanács? Megeri kuzdenunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzseni5555 kérdése:

Tanács? Megeri kuzdenunk egymásért?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 hónapja vagyunk egyutt a parommal de neki volt egy 4 eves kapcsolata akivel kb nyár ota szakitottak, eez a lany megcsalta ot es hiaba mondta neki az apja a haverjai nemhitte el nekik csak akkor mikor latta a saját szemeivel igy szakitott vele nyáron. Januartol kezdtünk el randizgatni es mikor naluk voltam az anyjat kérdeztem elfelejtette e mar ezt a lányt o olyanokat mondott nekem vagyis meselt hogy a párom mikor csalta a lany lement hozza es ott volt nala es fiu is sokat szenvedett erte nem hitt senkinek hogy csalja az apja lepofozta ezt a lányt mikor megtudta hogy csalja es a párom ossze kapott az apjaval talan be is vert neki miatta. Es annyi hogy nekem ezek a szavak nem mennek ki a fejembol faj es ugy erzem velem o mas nem foog soha engem ugy szeretni nem is feltekeny mas fiúkra es engem ezek a dolgok zavarnak hogy vele mas volt mint velem nem tudom mit tegyek ha vele vagyok elfelejtem ezeket a dolgokat deha egyedul vagyok feljon bennem es sirok egesznap rosszul erzem magam szo kerult mar hogy szakitok vele de o nem akar elengedni nemtudom tanács?

2021. ápr. 8. 17:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Túl hamar bele szerettem nekem o volt az elso
2021. ápr. 8. 17:32
 2/9 A kérdező kommentje:
Es értem nem tenne meg ilyeneket... Nemfog igy szeretni ez van bennem..
2021. ápr. 8. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Öö.. nem kéne verekedni senkivel sem semmilyen esetben, szóval számomra elvérzett már itt a csávó. Annyira nem értettem az irományod, de nyilván te érzed mennyire szeret a srác és mennyit tenne meg érted. Ha nincs még túl az exén, akkor lehet csak búfelejtő vagy. Beszélgess vele, hogy mit érzel, milyen kétségeid vannak. Ne az anyjával foglalkozz.
2021. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ilyenek ezek a falusi cigànyok 😅
2021. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mi a bajom de o bizonygassa hogy szeret es elfelejtette az exet
2021. ápr. 8. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Jó de ezek az exes dolgok a múltban volt, most annyi van, hogy nem féltékeny más fiúkra. Ami jó is lehet, mert bízik benned. Az exnél lehet azért volt féltékeny, mert oka volt rá, meg is csalták. Ha nem tartja a kapcsolatot az exszel és jól érzitek magatokat együtt akkor ne szakíts.
2021. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Figyelj, sok példát láttam, a magam életében is arra, hogy a pasik annyira birtoklóak a nővel, hogy akkor is féltékenyek rá, ha nem is szeretik. Azt azért nehezen tudja elviselni az egójuk, hogy egy másik kakas legyőzi őket a szemétdombon. Jó példa erre, amikor a pasi szeretőzik, aztán a feleség bosszúból bepasizik és a hűtlen férjecske átmegy hősszerelmes lovagba.

Szóval abból, hogy valaki így reagál le egy megcsalást, nem lehet arra következtetni, hogy mit érez a nő iránt.

Viszont ha szerette, akkor még korainak tartok egy új kapcsolatot, én legalábbis fél év után nem lennék rajta túl.

2021. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, mikor nagyon szerelmes az ember. Ti még csak 3 hónapja vagytok együtt,ezalatt nem alakulnak ki olyan mély érzelmek, mint 4 év alatt. Az ember nem tudja megváltoztatni a múltját, tehát emiatt ne légy szomorú.
2021. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól vettem ki, akkor az exre sem volt féltékeny, el sem hitte a szüleinek, hogy csalja.


Azt te érzed, hogy mennyire vagy boldog mellette (meg amúgy). Ha boldogtalanabb vagy, mint mielőtt összejöttetek, akkor ki kell lépni. Amíg boldogabb, addig érdemes maradni.

2021. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!