Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a bántalmazó kapcsolatok vonzanak?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok ezért?

2021. ápr. 11. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha férfi vagy és arra vágysz, hogy nőt bántalmazhass az beteges. Ha nő vagy és arra vágysz, hogy egy héten 4x összeverjen valami barom, az még betegesebb.:)

Szerintem keress egy szakembert. Ezt nem bántásból, sértetetésből mondom!:))

2021. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Menj el egy pszichológushoz.
2021. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen kapcsolatod is volt már? ha igen, akkor mik voltak a közös vonásak a különböző kapcsolatokban? Hogy indult, s miképp vált bántalmazóvá?
2021. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Két komoly kapcsolat. Eleinte nagyon rendesek voltak. Később jött érzelmi zsarolás, irányításmánia. A második párom többször megcsalt és meg is ütött. Mikor összeszedtem magam és el akartam hagyni, akkor ígérte, hogy megváltozik, de nem sokáig tartotta magát. Sokszor újrakezdtük. Sosem bírtam végleg elhagyni. Ő szakított velem másért.
2021. ápr. 11. 12:47
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
1-es vagyok. Szerintem tényleg keress egy szakembert, aki segít neked a veled történteket feldolgozni. Szeretted őket. Szerelmes voltál. Ezért nem hagytad el őket, gondolom reménykedtél, hogy megváltoznak. Ezért maradtál velük, nem azért mert vonzódsz a bántalmazáshoz. Olyan nő van, akit izgat ha az ágyban keményebbek vele. De nem hinném, hogy van olyan nő akit az vonz, hogy szarnak csalják, megverjék, megalázzák és tönkretegyék az egész életét. Ilyen "kapcsolatoknak" gyakori, hogy tragikus a vége. Keress egy dokit!:))
2021. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki újra meg újra bántalmazó kapcsolatokban találja magát, még nem beteg, viszont olyan érzelmi sérülést hordoz magában, amit rendbe kellene tenni ahhoz, hogy később egészséges, kiegyensúlyozott kapcsolata lehessen.

Nagyon jó, hogy felismerted a problémát, nem mindenki jut el idáig. Van kiút ebből a helyzetből, keress megfelelő pszichológust.

2021. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Semmit, legyél ilyenben, legalább élvezed.
2021. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvass sokat a témában és kérd szakember segítségét! Ez rossz beidegződésből, rossz kötődési mintákból jön, amit egyedül nehéz kezelni. Ha ilyen típus vagy, akkor csederből-vederbe állandóan...
2021. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Igen, a fentiekkel egyet tudok érteni, hogy kell neked valaki, akivel ezt meg tudod beszélni és tudtok rá megoldást találni, mert ez hosszútávon neked nem lesz egészséges.


Ragaszkodsz hozzá, mert jó emberként ismerted meg, de amikor már nem olyan, miért maradsz vele? Miért nem tudod azt mondani, hogy nem, nem éri meg, ez nem a boldogságod része? És erre biztosan az a válaszod, mert amikor megismertem jó ember volt.

Igen, az elején mindenki a szépet és jót mutatja, de az nem a valódi énje. Te abba beleszeretsz, és ha "gyenge" vagy, ő uralkodni fog fölötted, mind addig, amíg hagyod. Legyen benned bátorság és akaraterő, hogy azt tudd mondani, nem, ez nekem már túl sok, nem éri meg vele maradnom! És elhagyod. Egyszerű, csak el kell döntened, és a mi van, ha... De... Ezek csak alátámasztják azt, hogy tudsz arról, hogy ez neked nem jó, de nem mersz kilépi belőle. A félelem néha jó, hisz rámutat a jelenlegi utadra, amin valószínűleg nem kéne rajta lenned.


Ezeket csak tapasztalat alapján mondom. Remélem van benne némi használható információ számodra.

2021. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eletfolyam - facebookon keress rá. Ő ezzel foglalkozik ingyen.
2021. ápr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!