Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Véleményetekre vagyok kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetekre vagyok kíváncsi, tapasztalatokra, főleg nőktől. Van egy olyan helyzet, hogy több, mint fél év után(mert nagy volt a távolság)találkoztam egy 24éves nővel.De csak barátként szeretne találkozni. Változhat ez?

Figyelt kérdés

A találkozáson, nagyon jól érezte magát.

Nekem nagyon tetszik ez a nő.


Jártatok már úgy, hogy eleinte nem néztetek úgy az illetőre, mint férfire, később mégis érdeklődést mutattatok, éreztetek vonzalmat?

Mi az, ami kiváltotta belőletek a vonzalmat, szerelmet?


Köszönöm a válaszokat!

Ha lehet életkort is írjatok!



2021. ápr. 11. 16:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tenni, hogy nagyon hasonló, szinte egyezik a gondolkodásmódunk, nézeteink, humorunk, stb.
2021. ápr. 11. 16:26
 2/14 anonim ***** válasza:
Nyilván a nőtől is függ, van akinél kialakul vonzalom, ha érzelmileg közel áll hozzá a férfi, bízik benne, tiszteli, megismeri stb. És van aki két perc alatt el tudja dönteni, hogy valaha le akar-e feküdni azzal a sráccal vagy sem, és ez a jövőben sem megmásítható legyen az a srác bármilyen is. Én utóbbi vagyok, de ismerek olyat, akinél a testi vonzalom már csak akkor alakul ki, amikor szellemileg, érzelmileg megvolt az egymásra hangolódás. 26 L
2021. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fél évig vártál a találkozóra, vagy addig voltak más probálkozásaid?
2021. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Voltak más próbálkozásaim is, csak nem éreztem ilyen sok közös dolgot.
2021. ápr. 11. 16:50
 5/14 A kérdező kommentje:
A másik dolog, h azt mondta, nem velem tesz kivételt, hanem nem ismerkedik kapcsolat céljából, csak barátilag.
2021. ápr. 11. 16:52
 6/14 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párommal így indult a kapcsolatunk.

Amikor megismertem akkor voltam túl egy szakításon, nem akartam beleugrani semmibe így azt mondtam neki hogy csak barátialg tekintek rá, és ez így is volt

Aztán idővel elkezdtem többet érezni és nyizni felé

Addig is végig mellettem volt és barátilag támohatott

2021. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nőtől is függ, így erre nem lehet általánso választ adni. Nálam például, ha valakire azt mondom, csak barátságot tudok elképzelni, az az idő múlásával sem változik. Ennek oka, hogy pl hiába jól érzem vele magam, egyáltalán nem vonz a külseje és szexuálisan sem mozgat meg.
2021. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 valoban emlitesre melto ferfi volt az eletemben, a harmadik mar a ferjem azota :) Mindharmukkal baratokkent indult minden, mert en epp nem akartam tobbet akkor. Kinel gyorsabban, kinel lassabban de mindig atalakultak a dolgok. Ehhez az kellett, hogy baratokkent is jol kijottunk es mindig tamogattak, mellettem alltak, bizhattam bennunk. Aztan egyre inkabb elmelyultek a dolgok.
2021. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8as válaszoló:

És mind a 3 férfi kolsőre is tetszett akkor is,amikor barátság volt, vagy akkor még nem figyeltél fel erre?

2021. ápr. 11. 20:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Az elsonel szerintem egyaltalan nem figyeltem erre, szerintem nem nagyon jott be kulsote elso latasra, inkabb kesobb a szemelyisege miatt alakult vonzalomma a dolog, bar akkor meg nagyon fiatal voltam, o igazabol az elso szerelmem is volt gimnazium vegen. Vele ket evet voltam egyutt. A kovetkezo srac elsore is tetszett mikor megismertem valahol, de messze laktunk egymastol, igy eleve semmit nem akartunk csak mivel jol kijottunk, tartottuk a kapcsolatot, beszelgettunk sokat, kesobb talalkozgattunk is, es igy szep lassan lett tobb belole. De kb 3 ev baratsag utan lett belole kapcsolat, ami szinten harom evig tartott.

A ferjemmel buliban talalkoztunk, kozos barati tarsasag altal, elso pillanattol tetszett, de akkoriban nem is akartam kapcsolatot, illetve egy jo baratja korabban probalkozott nalam es meg akkor is akart volna, a ket ferfi koze pedig nem akartam konfliktust. Igy vele is inkabb haverok, majd baratok lettunk, itt is evek kellettek, hogy ez tobbe alakuljon. De mar 4 eve hazasok vagyunk, van egy kislanyunk is.

Persze fiatalabb korombam a huszas eveimben volt par rovidebb kapcsolatom, kalandom ferfiakkal, akikkel randiztam es rogton kapcsolatkent kezdtuk, ezekbol aztan soha nem lett semmi komoly, hosszantarto dolog. A harom igazi szerelem az mind baratsagkent indult.

2021. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!