Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm 14 férfival feküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 14 férfival feküdt le előttem 26 éves koráig , ebből kB a fele volt csak komolyabb kapcsolat.Szerintetetek sok ez a szám?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 11:32
 51/99 anonim ***** válasza:
30%

Szubjektív, mi sok és mi nem. De azt honnan veszitek, hogy kérdezőnek kettős mércéi vannak? Lehet, hogy ő se akarna ennyi párt egymás után.

Páromnak egyébként az volt a véleménye, hogy nem a szám fontos, hanem hogy komoly kapcsolatok legyenek, mert olyan nőt nem tud elképzelni, akinek futó kalandjai voltak (neki is csak komoly volt). Ennek alapján szerintem ha a párodnak mindegyik kapcsolat komoly volt (tiniként már pár hónap is az), az nem gáz.

2021. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
57%
Azért egy ilyet bármelyik mai lány összehozza és nem 26 hanem vagy 22 éves koráig.
2021. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
72%
Én férfiként nem dugtam meg mindenkit aki kopogtatott. Van egy igény szintem, ha egy nő 20-30-40 pasival feküdt le 25 éves koráig, akkor én inkább kihagynám. Ennél többre tartom magam.
2021. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
11%

53.-nak.


Mert, ki/mi vagy te? :))))))

2021. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:
97%

#54

Nem teljesen mindegy, hogy kicsoda/micsoda? Ha nem akar összejönni valakivel még megindokolnia sem kell. Vagy talán férfiként nem lehet nemet mondani? Vagy nem lehetnek elvárások?

2021. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
62%

Nem feltétlenül..nekem is kb. ennyi volt arányában..És tudod miért? Mert kerestem az igazit...Azt aki értékel,és fontos vagyok neki..

Mikor ő meglett,már 24 éve csak vele fekszem le.. :-) nem kell azonnal lekurvázni valakit,mikor nem tudjuk mi van mögötte..

2021. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen csajokat becsülni kell mert jut valami a nem top pasiknak is így. Ha ugyanis nem hűde extra csaj hanem amolyan "végülis rendben van" akkor minél nagyobb a szám annál nagyobb az esély arra hogy nem finnyás. Környezetemben is voltak nagy étvágyú lányok akik a legtöbb helyen semmibevett átlagos vagy csak azt karcoló srácokkal is dugtak. Csupán nem elsőre mondtak igent hanem 2-szorra vagy 10-edszerre netán 35. próbálkozásra. Kapcsolatnak eröltetett lett volna nevezni a kavarásaikat. Annyi volt a szembetűnő különbség külső szemmel hogy a jópasikkal pózoltak vonulgattak látványosan, a nem jópasis eseteket viszont nem verték nagy dobra ahhoz magas szintű "hírszerző szolgálatra" volt szükség
2021. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
59%
Én kb kétszer annyival, de amikor kapcsolatban voltam, akkor csak azzal, akivel együtt voltam. Ezek 2-2.5 évesek voltak. Igazából miért ne?
2021. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
92%
54. Egy normális értékrenddel működő valódi férfi. Ha valami nem világos, csapdd fel az értelmező kéziszótárat, keress rá a fogalmakra! Értékrend, valódi, férfi.
2021. ápr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy lány 14 sráccal volt együtt az olyan mint egy elhasznált taknyos zsebkendővel orrot fújni. Számomra gusztustalan.
2021. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!