Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mi a véleménye a munkahe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a munkahelyi párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Nem vagyok érintett, csak érdekel ki milyennek találja ezt a helyzetet, jobb-e így vagy hátrányosabb, unalmas vagy pont hogy izgalmasabb, stb.

#szerelem #Munkahelyiparkapcsolat
2021. ápr. 14. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a munkahelyen jöttem össze a férjemmel. Mondjuk nem egy légtérben dolgoztunk, de együtt, egy beosztásban dolgozunk a mai napig is és egymással kommunikálunk munka közben, tehát együtt dolgozunk. (vasút)

És nem, nem unjuk meg egymást és van mindkettőnknek én ideje. Minket ez nem zavar.

2021. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon jó olvasni!😊
2021. ápr. 14. 14:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy összetett téma. Eleve nem mindegy, hogy arról van szó, hogy a párod a kollégád lesz, vagy összejössz egy kollégáddal. Fontos paraméter az is, hogy mennyire szoros a munkakapcsolat, kinek mi a beosztása.


Előnye lehet, hogy csomó időt lehet együtt tölteni, együtt ebédelni. A munkahelyi sztorik közösek, nem unod a másik sztorijait, plusz van saját véleményed. Adódhatnak munkahelyi pajzánkodásra adódó lehetőségek is.


Hátránya, hogy kb zéró privát szférád is lehet: együtt mentek munkába, együtt haza, nap közben is minden közös, mindenről tud a másik és már egymás agyára mentek. Nyilván kommunikáció kérdése, de kockázat.


Ha az egyikőtök vezető, akkor az külön stresszfaktor. Van egy házaspár a cégnél, ahol a feleség a férj beosztottja. Ők tök jól megvannak ezzel, de a srác konfliktusai, megítélése érinti a lányt is (a férje rossz hatással van rá, stb).


Egy másik lány, akinek vezető kolléga volt a pasija (nem együtt dolgoztak) mindig azon görcsölt, hogy összehasonlítják a pasival. Amikor őt is kinevezték, attól félt, csak a pasi miatt van, stb...


Utóbbi pár egyszerre mondott fel a munkahelymről (költözés miatt), a pasi kapott egy drága búcsúajándékot, a csaj semmit, pedig akkorra ő is vezető volt és baromi keményen dolgozott. Ez náluk komoly veszekedést okozott.

2021. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen csak a cégre gondoltam. Akármi másra. Étterem, bolt, mezőgazdaság, teljesen mindegy. Azért persze sokrétű a téma, napokig lehetne róla beszélni, ez egyértelmű.
2021. ápr. 14. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Reggel munkatárs este elittárs.
2021. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
😆😆
2021. ápr. 14. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
ALAP, hogy nem kezdek bele!
2021. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Sosem kedveltem, és csak nagyon ritkán, kivételes személy kedvéért mentem bele.
2021. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tesómék munkahelyen találkoztak.

Bár nem ugyanazon a részen, nem ugyanabban az irodában/irodarészben. Más volt a munkakörük.


De egyrészt ők akkor nem éltek együtt, másrészt a tesóm kb 1 évet dolgozott ott, kapott egy másik ajánlatot több pénzzel így 1 év után munkahelyet váltott.


Nem hiszem hogy adódott nekik ebből probléma hogy közös volt a munkahely. Munkaidőben nem foglalkoztak nagyon egymással a külön hely, stb miatt.

2021. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Én inkább kihagyom.
2021. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!